Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymafék műtét után mennyi...

Fitymafék műtét után mennyi idő a varratok kiesése?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Fitymafék műtét után vagyok mostmár 1 hete és nagyon kellemetlenek a varratok. Kinek mikor szívodott fel, estek ki. 2 nap múlva fodrászhoz mennék, természetesen tömegközlekedéssel :). Van két varrat ami nagyon zavaró többi teljesen ok. Az orvos aztmondta gézlappal kéne befednem de a kib@szott uristenert sem fogom mert amikor próbálnám betekerni valamennyire rá kell szorítani és ezért a varratok amik állnak mint egy zászló nagyon szúrnak. Sztem nem lesz semmi gond ha a fitymamat rahuzom helyette, eddig is ez volt semmi nem történt, de nyilván nem én vagyok az orvos. Kezd már nagyon elegem lenni.

2021. márc. 2. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Most lehet hülyeség lesz amit mondok, valaki hozzáértö majd kijavít ha igy van, de olyat nem lehet hogy a kiálló, szúró varratok végéből egy fertőtlenített köröm csipesszel lecsipsz egy kicsit, hogy ne áljon ki annyira? Nincs semmi tapasztalatom ilyenben, mert még soha nem műtöttek semmivel (lekopogom) de ez jutott most eszembe.
2021. márc. 3. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az ötlet nekem is eszembe jutott, meg is próbáltam de nem voltam elég tökös hozzá hogy itt csipkedjem lefelé. Egyébként jó hír az hogy ami nagyon zavaró volt pont kiesett ma reggel, illetve most nézem még 1 is nagyon esélyes, tök laza. Illetve még a többi varrat is lazul. Tehát összegezve aki ilyen műtétet tervez, nekem 1 hét után indultak meg a varratok lazulni-kipotyogni
2021. márc. 3. 22:46
 3/3 anonim válasza:

Szia! Nekem is rövid fitymafékem van, de nemtudom megműttetni mert a járvány miatt nincsenek műtétek.

Te hol csináltattad meg a műtétet? Maszek?

2021. márc. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!