Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tűvel átszúrtuk a fülemet,...

Tűvel átszúrtuk a fülemet, lehet baj?

Figyelt kérdés

Heló, most hülyéskedtünk, hogy szúrjuk át a fülemet és tetlegességig fajult a dolog. Választottunk egy fülbevalót, hoztunk egy tűt és mindent alkoholba mártottunk, a kezét is lefertőtlenítette aki csinálta és a részeket is. Átszúrtuk, átment belement. Előtte fagyasztottam a fülem 5 percig. Kész volt, ismét lefertőtlenítettük. Fáj egy picit érzem, hogy picit lüktet és piros is. Lehet bajom tőle? (Gyógy fülbevaló)


17/F



2021. márc. 4. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
komolyabb nem , ha elfertőződik kiveszed betadin és begyógyul
2021. márc. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz gond, főleg ha rendesen lefertőtlenítettétek. De azért néhány napig figyelj rá oda. Én mindig Octenisept sprayvel fújkálom a friss szúrásokat.

A fülcimpát szúrtátok, vagy porcos részt?

2021. márc. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. márc. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Fülcimpát szúrtuk, uh köszönöm a megnyugtatást! Pánikoltam picit! Megy a fel mindenkinek!
2021. márc. 4. 18:48
 5/7 Hellmano ***** válasza:
100%
Én is így csináltam anno 93-ban :D Fogtam egy körzőt meg egy lefagyasztott májkrémes dobozt azt mögé raktam azt áttoltam. (azt volt tesómnak belövős fülbevalója, amit ha beviszek üzletbe belőtték volna 10 vagy 20 ft-ért :d de vagányabb volt átbökni) Nem lesz semmi baj csak tényleg fertőtleníteni kell erre kell figyelni. Ha sebesedni fog az elkövetkező napokban vagy gennyesedni , akkor baj van.
2021. márc. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Adooom! Nagyon király vagy te is!
2021. márc. 4. 19:00
 7/7 anonim ***** válasza:
72%
Max begyullad. Mi pálinkás biztosító tűt szúrkáltunk át mikor punknak képzeltük magunkat.
2021. márc. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!