Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Régen véres volt a vizeletem...

Régen véres volt a vizeletem (de már nagyon régen kb 6-7 éves koromban) akkor voltam kórházban is, és most 12 és fél éves vagyok, nem tudom hogy ez a véres vizelet nem lesz e hatásra arra hogy nem lesz spermám? Vagy lesz? Félek

Figyelt kérdés
2010. aug. 18. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs erre hatással.És valakinek sokkal később szokott az átlagnál spermája lenni,szóval 16 éves korig elhúzodhat a dolog.Ez modnjuk az egyéni fejlettséggel is összefügg,hisz vannak későnérők,kisnövésűek akiknél gyakorta a biológia érés(szőr,sperma megejelenése,magasság megnyúlása)mind később idnul be.De a felsorot dolgoknak is 16 éves korra meg kell jeleni,utána szokták őket orvoshoz küldeni.


De te még nagyon fiatal vagy és bőven van időd,nem kellene ilyesmivel még foglalkoznod.

Pár infot írók azért,maga a szőrősődés is 12,5-13 éves korban indul meg normál növésűek esetében,akik nagyon alacsonyak azoknak ez 14-15 éves korig is elhúzodhat.Nagyon ritka hogy valakinek 12 évesen spermája legyen,ez is sokaknál 13-14,5 éves korra jelenik meg.

2010. aug. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem ilyesmi miatt nem kell félned és még nagyon kicsi is vagy,szóval nem kell még ezzel foglalkoznod.
2010. aug. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia, a véres vizelet sok mindentől lehet. Ha kórházba vittek vele, akkor biztos vese eredetű volt (mert egyszerű hólyaggyulladással nem utalnak be). A vesebántalmaknak meg nem szokott közük lenni a spermiogenezishez, mert az egyik a kiválasztó szervrendszer része, a másik meg az ivar szervrendszeré...


Keresd fel a védőnénid és mondd el neki az aggodalmadat!

2010. okt. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a megnyugtató válaszát.
2010. nov. 10. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!