Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Tényleg előnyös, esztétikus...

Tényleg előnyös, esztétikus és egészséges a fityma hátrahúzva tartása?

Figyelt kérdés
Itt interneten olvastam egy cikkben.

2021. márc. 17. 15:17
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
10: nekem nem csúszik hátra. Ugyanúgy marad.
2021. márc. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
#11 olyan is előfordul 🤷‍♂️
2021. márc. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
A metélteknek sem lesz repedezett a makkja, csak száraz. Nekem például, pont, hogy "selymesebb", simább.
2021. márc. 18. 17:12
 14/22 anonim ***** válasza:

13:

Valóban ....

[link]

[link]

2021. márc. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Amerikában rutinszerűen le is vágják és sok fiatal/tini/felnőtt férfi/fiú, akiét nem csinálták meg, később megcsináltatja. Az amerikai lányok/hölgyek és férfiak/fiúk nem panaszkodnak rá.
2021. márc. 18. 18:46
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
15 ös: Azért mert ott a nagy többségnek ilyen. Minden területen mindig az az elfogadott ami a legtöbb emberre jellemző. De itt Európába szerintem ez fordítva van. Kár ezen vitatkozni, valaki ezt valaki azt preferálja. Azt nem szeretem ebben a támában hogy mért kell mindenáron a másikat meggyözni arrol hogy már pedig akkor is nekem van igazam. A világon milliók szexelnek metélten és élvezik, és milliok szexelnek metéletlenül és ök is évezik. Ez igy van rendjén. Mind a két oldalon van aki bénja hogy nem a másik csoportba tartozik, de sajnos csak egy irányba működik az áttérés. Ha neked tetszik akkor semmi gond, de azzal sincsen ha nekem pedig nem. Legyen béke éa mindenki örüljön annak hogy van szerszáma és használható! 😁
2021. márc. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
16: tökéletesen igazad van.
2021. márc. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

De amúgy, vissza lehet csinálni a fitymát, csak nem annyira elterjedt, mert sokan megszokták a fedetlenséget és jobban is kedvelik, a sok előnye miatt. [link]

Vissza lehet nyújtani, sebészetileg is visszaállítható stb.

2021. márc. 18. 21:06
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, létezik ilyen, de az elveszett idegvégzödéseket nem tudják helyreállítani, ugyan olyan soha sem lesz. Nekem a körülmetéléssel nincs bajom ha az szükséges, de azt nagyon ellenzem ha valakire rákényszerítik. Az hogy valaki ugy dönt hogy megcsináltatja a saját döntése, de azoktól akiken ezt végrehajtják már csecsemőkorban elveszik a lehetöséget hogy ök döntsenek. Mindenkinek meg kellene a adni a döntés jogát elvégre a saját testükröl van szó.

Amúgy neked milyen? Már csak azért kérdezem mert nagyon a körülmetélés mellett állsz. Ha mütötték akkor mikor és milyen okból? Csak kíváncsi vagyok.

2021. márc. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Nem vagyok körülmetélve, de hátrahúzva tartom, már régebb óta és csak pozitív tapasztalatom volt. Lehet, hogy majd egyszer véglegesítem, de nem hinném, hogy most. Azt én sem helyeslem, ha például egy mohél csinálja, mert azoknak nem ez a szakmája, lehet, hogy bizonyos mértékben "igen", de akkor sem szakképzettek. Viszont azzal semmi probléma nincs, ha valakit körülmetélnek, azért, hogy megelőzzenek rengeteg betegséget, ami a fityma miatt alakulhat ki. Amúgy a makkal élvezi a férfi a szexet és nem a fitymával. Jó metélésnél, a valóban érzékeny belső fitymából sokat meghagynak és azt szorosan hátravarrják, úgy, hogy az ne mozogjon, viszont lehessen "használni". Hasonló eredmény szokott az ilyen nyújtásnál is, mert ugyanolyan bőr, mint a régi fityma, csak ebből egy "új fitymát készítenek".
2021. márc. 18. 22:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!