Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha sokáig nem maszturbálok,...

Ha sokáig nem maszturbálok, fáj amikor elélvezek. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Ha 1 hétig nem maszturbálok, utána fáj elélvezni, olyan erősen spriccelek és rengeteg is jön belőlem, múltkor megmértem és több mint egy DECILITER volt, ami szerintem nagyon sok! Másnak is van ilyen problémája? Ilyenkor fáj minden, amin keresztül megy a sperma. A herétől a húgycsőig meg ott bent a prosztata környékén is.


20/F


2021. márc. 17. 15:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
szerintem valamit nagyon elmértél, tudod te mekkora heréd lenne 1 decivel???
2021. márc. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Megnézném azt a decit... :DDD
2021. márc. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én nem nézném meg, de az fizikailag lehetetlen. Főleg 1 hét alatt.
2021. márc. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Pedig annyi volt. Nagy darab vagyok eleve, nagyobb a herém mint az átlagnak.
2021. márc. 17. 16:34
 5/11 anonim ***** válasza:
Tudod hány mililiter egy deciliter? 1 deciliter=100 mililiter. Egy átlagos ejakuláció 2-4 mililiter. Tehát neked 25-50 szeres a kilövelésed az átlagostól. Na akkor módosítsd a kérdésed ezek figyelembevételével!
2021. márc. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Annyira tudtam, hogy nem lehet itt semmi segítséget kapni! Igen, több mint egy deci. Tisztában vagyok a mennyiségekkel. Valami problémás nekem ott lent!
2021. márc. 17. 18:28
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ennyit lövelsz ki, akkor senki nem fogja engedni a szájába.😃 Najó csak vicc. Ha ennyire fáj amikor durransz és folyik ki, menj el dokihoz és nézed meg. Urológián majd megvizsgálják a péniszed, utána meg remélhetőleg megtudják mondani mitől van ez.
2021. márc. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A sperma mennyiségéhez elsősorban a prosztatának van köze. Fordulj urológus szakemberhez, addig legalább 2-3 naponta ejakulálj.
2021. márc. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem vőlegény"betegség", lehet, hogy nem elévezel el teljesen, csak egy része ürül ki, ebből következően, az felgyülemlik és fájhatnak a herék, valamint a has alsó része.
2021. márc. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, bocsi. Akkor lehet hogy azért, mert maszti közben már feszít és ezért ki akar jönni.
2021. márc. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!