Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hol csinálnak STD-szűrést...

Hol csinálnak STD-szűrést TB-alapon?

Figyelt kérdés
Hol csinálnak STD-szűrést TB-alapon?

2021. márc. 19. 09:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Nemibeteg gondozóba, de hogy mikor fizetős, mikor nem azt nem tudom.

Én nem Mo.n élek, itt ingyenes. Szomorú hogy otthon nem...

2021. márc. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
STD központ (nemi beteg gondozó).
2021. márc. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

A nőgyógyászom (sztk-s) kérte, hogy menjen el a párom, és mondta, hogy náluk a bőrgyógyászaton csinálják. 12 telefonhívás után sikerült időpontot szereznem neki a lakhelyéhez tartozó sztk-n. Kb 4x magyaráztam el, hogy mi ez a szűrés, a bőrgyógyászaton se tudták, az ottani nőgyógyászt csak azért hívtam fel, hogy ő biztos tudja, kihez mehetne a párom, de konkrétan kiröhögött. (ezt csak annak a margójára, hogy itthon nem ingyenes)

2021. márc. 20. 18:21
 4/7 anonim ***** válasza:

teljesen ingyenes.


neten a legközelebbi kórház bőr és nemibeteg gondozóját kell felhívni időpontért, és kész.


nekem 2 perc keresés volt, 1 perc csöngés, 3 perc míg elmondtam a dolgot és időpontot találtunk, és kész.


google a barátod..

idehaza teljesen ingyenes a szűrés, kenet vétellel, vérvétellel együtt

2021. márc. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a google a barátom, de a párom vidéken él, és mikor a helyi kórházat felhívtam (ami egyben az sztk is) akkor a betegirányítónak (aki az időpontot adja), a nőgyógyásznak és a bőrgyógyásznak is el kellett magyaráznom, hogy mi ez az STD. Minden szakrendelést más melléken kell hívni, de a mellékek nincsenek fent a honlapon (ami fent van az is rosszul). Szóval igen, a google a barátom, de egy párezres városban, ahol a párom is csak 1 éve él, én sem tudom mi hogy megy, és a honlapjuk is káosz, ráadásul azt se tudják, hogy mi az az STD-szűrés, nem 6 perc az időpontkérés. Mint említettem 12x telefonáltam, elmagyaráztam mi az az STD, mikor felhívtam a nőgyógyászatot, hogy megkérdezzem, hogy a városban hol csinálnak férfiaknak, akkor körbe lettem röhögve... Szóval köszönöm, de nem erre volt szükségem.
2021. márc. 21. 10:58
 6/7 anonim ***** válasza:

valami nagyon furcsa környék lehet orvos ügyileg az.

érdemes lenne a legközelebbi megyeszékhelyre bepróbálkozni, ahol rendesen nemibeteg gondozói szakrendelés is van, és nem ilyen ostoba válaszokat adnának akkor nektek, hanem kivizsgálnának. az se baj ha a pároddal két külön helyre mentek, mert ők nyílván tudják tartani hogy az általad említett partner is kezelést kapjon.


mind szombathelyen, mind budapesten 1-1x már voltam úgy hogy kellett,

nem baj hogy nem a "körzeted".

2021. márc. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2021. márc. 23. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!