Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen elektromos borotvát...

Milyen elektromos borotvát vegyek?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy jó pár éve meglévő körkéses Philips alapmodellt használok mindennapi borotválkozásra. Elég sűrű és erős az arcszőrzetem, és nem szeretem, hogy estére borostás vagyok. Ezért az lenne az elsődleges szempont, hogy minél rövidebbre vágjon. Létezik normál árkategóriában (max 30-40 ezer Ft) olyan készülék, amivel meg lehet közelíteni a hagyományos pengével elért eredményt? Egyáltalán a csúcskategóriás rövidebbre nyír, vagy csak az extra funkciókat kell megfizetni? Köszi előre is!

2021. márc. 22. 23:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem philips one blade face and body változat van és nagyon szeretem.
2021. márc. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sima borotva jobban leszedné a szőrt.
2021. márc. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Úgy látom nem nagyon sikerült megérteni a kérdést. :D Azt szeretném, hogy olyan sima legyen az arcom, mint a babapopsi, de hagyományos borotvát sajnos nem tudok használni, mert kipattogok tőle.
2021. márc. 23. 09:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Mással nem tudod úgy leszedni
2021. márc. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Engem tapasztalatok érdekelnének olyanoktól, akiknek már volt dolguk drágább borotvákkal, és akár több márkát, működési elvet is próbáltak.
2021. márc. 23. 11:08
 6/7 Tosh 36 válasza:
Nekem még sajnos nincs borotvám de hamarosan lesz. 12F
2021. márc. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én Braunt használok (régebbi, de meglehetősen drága modell) és nem szedi le simára.
2021. márc. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!