Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülbelül fél éve szenvedek...

Körülbelül fél éve szenvedek prosztatagyulladasban és január óta csökken az égő érzés. Kisvirágú füzike teát iszok janiar ota es intim tornat vegzek. Ha tovabb folytatom vegleg el fog mulni az ego erzes?

Figyelt kérdés
22/f
2021. márc. 25. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Orvosnál nem voltál? Teljesen magadat akarod gyogyitani?
2021. márc. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Erős antibiotikum nélkül nem gyógyul meg, bár antibiotikummal sem biztos. Menj el egy fogászati felülvizsgálatra, ugyanis sokan endogén eredetűnek tartják, azaz a szervezetben levő bakteriális gócból kiindulónak tartják (szuvas fog, ínygyulladás.
2021. márc. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Voltam decemberben urologusnal es irt fel antibiotikumot, amit 2 hetig kellett szedni, de nem igazan javult. Utana kezdtem el szedni a kksviragu fuziket es csinalni az intim tornat. Azota elviselhetobb az ego erzes. A fogambol kijott a tömés mostanaban, de meg nem voltam fogorvosnal, de akkor elmegyek oda is.
2021. márc. 25. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!