Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehethogy fitymaszűkuletem...

Lehethogy fitymaszűkuletem van? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Na az volna a helyzet, hogy amikor nincs merevedésem hátra tudom húzni a bőrt teljesen, de amikor merevedésem van akkor nemnagyon :S max félig...Nos ez mit jelent? 14F vagyok és szüleimnek nem nagyon merem megmondani és lehethogy csak fürdésközben pár hétig húzkodni kéne és rendbejönne... Nos mit gondoltok? Előre is köszönöm a normális válaszokat
2010. aug. 19. 20:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
34%
Próbáld fürdés közbe óvatosan tágítani. Ha nem javul akk orvos.
2010. aug. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
44%
Egyik haverom nem akart arról szólni a szüleinek hogy fáj az egyik heréje....Szépen lassan elüszkösödött és kikapták.Orvos azt mondta hogy meg lehetett volna menteni ha időben megy orvoshoz.Szóval csak bátran.
2010. aug. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat :) szerintem is az lesz h 1 hónapig fogom fürdésközben tágítani aztán ha semmi akkor szólok...
2010. aug. 19. 20:52
 4/19 A kérdező kommentje:
esetleg még valami jó tanács ? :D
2010. aug. 19. 22:27
 5/19 anonim ***** válasza:
2010. aug. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 margoz ***** válasza:

Vegyél a gyógyszertárban vazelint és azzal kenegesd,de ha merev állapotban állandoan feszitö és fájdalmas élményed van,ne sokat várjál,hisz ott vagy hogy nap mint nap reggel merev farokkal fogsz ébredni,kell ez neked,Ha nem akarod a szüleidet beleavatni a problémádba,nem értem hogy miért nem?

Hisz lehet hogy körül kell metélni,amit 20perc alatt,ambulánsan végeznek,de azért a kisérö kell hozzá aki haza visz utánna.A mütéttöl se félj ha szükség lesz rá,hisz sok népcsoportnál egészségügyi okokbol is végzik,ami késöbb még elönyödre is válhat,de erröl sok könyvben is olvashatsz.A körzeti gyermekorvos meg mondja neked hogy hova fordulj a bajjal,és nem fognak kinevetni,kinevetni azt szokták aki szégyenlöségböl saját magának csinál bajt.De a legjobb ha szólsz a szüleidnek akkor ök majd mindent intéznek,neked csak szót kell fogadnod hogy mit is csinálj.

2010. aug. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Vigyázz kérdező, kire hallgatsz, próbálj meg elkövetni mindent, hogy megtartsd a fitymát, nekem teljes körülmetélést csináltak és mondhatja nekem bárki, hogy milyen egészséges (kamu) nekem ronda is lett és kb használhatatlan is :(
2010. aug. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Koszönöm a válaszokat... utolsó előttinek: Nem fogom engedni magamat körulmetélni...hát hogy néz az ki már...és amúgy is ahogy az utolsó mondta h azt még nagyon meg lehet bánni...szval max bemetszéses módszer de azon is gondolkodok...és amúgy meg minden reggel "úgy" ébredek és abszolút nem fáj...csak akkor fáj ha félig hátrahúzom a makkon...
2010. aug. 20. 13:53
 9/19 anonim ***** válasza:

FInoman kell csinálni a tágítgatást, ne repedezzen be az előbőr, mert akkor hegesedni fog, az meg egyre rosszabb lesz.

Krémezni kell közben...

Nézd meg a többi kérdésnél is, vannak módszerek a teljes körülmetélésen kívül, az a legnagyobb szopás, amit valaha kitaláltak primitív emberek :(

2010. aug. 21. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Ha nem fog elmúlni akkor inkább leszel olyan akinek van fitymája de szexelni nemtud miatta vagy egy olyan akinek nincs és hatalmasokat kúrogat? De te döntöd el.
2010. szept. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!