Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nem nő a péniszem?

Miért nem nő a péniszem?

Figyelt kérdés
Lankadtan 6-7cm, Mereven 11cm. De úgy érzem semmit nem nőtt a pubertáskorom alatt. Még 2 év és a 18-adik életévem itt lesz a nyakamon. Egyébként 182cm magas vagyok, karantén alatt szedtem fel kilókat, de a zsírréteg nem takarja el a péniszem. Nem tudom mit tegyek, van esélyem még min. 15 centire?

2021. márc. 29. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű
2021. márc. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mutálás, szörösödés megvolt már? Ha igen akkor szerintem sajnos nem fog már változni nagyon. Ha a fentebb említettek nem voltak még, vagy még tartanak akkor van esély rá. De ez hozzáértő orvos szerintem tobbet tudna mondani. Kérdés hogy van e esetleg hormonális zavar a háttérben, vagy esetleg a genetika ezt adta neked.
2021. márc. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hormonális zavar alatt mit értesz? :O Honnan tudom, hogy még folyamatban van-e a szőrösödés/mutálás? Bocsánat nagyon új vagyok a témában. A hónaljszőröm 3-4 hónapja kezdett nagyon nőni, előtte is volt, csak nem nagyon.
2021. márc. 29. 16:25
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Attól függ, mennyi idős vagy. Ha még a serdülőkorban vagy, akkor talán nőhet. De ha már nem nő, ez a méret orvosilag már nem számít kórosnak és elég lesz a normális nemi élethez.
2021. márc. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Mert ezt dobta a gép.
2021. márc. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az a baj nemtudom serdülőkornak számít-e ez. A másik problémám, hogy nagyon vékony is
2021. márc. 29. 16:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Serdülőkorod végén jársz 16 évesen, de elméletileg van még esély arra, hogy nagyobb legyen. Hogy eléri majd a 15 centit vagy se, azt senki nem tudná megjósolni neked.
2021. márc. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
58%
16 éves korra fiúk és lányok is elérik a végleges magasságukat, a fiúk meg a méretüket, utána már nincs növés. Ne foglalkozz vele hogy hány centi, nem lesz attól se hosszabb se vastagabb, és csak depressziós leszel.
2021. márc. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!