Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kovetkezo lenne a bajom.....

Márkó25 kérdése:

Kovetkezo lenne a bajom.. kopaszodo ferfikent egy ideje kegyetlenul zsirosodik a hajam!?

Figyelt kérdés
Ha este megmosom es semmit sem teszek ra ( gondolok it zselere hajlak barmi ) semmit sem! Reggelre biztosan zsiros ! Mar nagyon sok sampont probaltam zsiros hajra , ilyen olyan tisztitokat de semmi! Valakinek vmi 5 let? Mert mar nagyon idegesit es ha reggel mosom meg akkor sem jobb a helyzet mert meloban akkor korbelul delig birja es ugyan ugy zsiros , szoval a reggeli hajmosas sem jo!
2021. ápr. 4. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem megoldás ugyan, de a hajlakktól kicsit kitolódik a zsírosodás. Legalábbis én így tapasztaltam. Talán attól a rétegtől, amit a hajszálakon képez.
2021. ápr. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kiprobalom! Vesziteni semmit sem vesztek ! :) Koszi h irtal!
2021. ápr. 4. 18:49
 3/5 A kérdező kommentje:
Amit probaltam meg es tenyleg jo de az is ideig oraig ! A hintopor egy picit a tenyerbe es bekenni ! De hat ez sem megoldas sokaig :/
2021. ápr. 4. 18:50
 4/5 anonim ***** válasza:

A sok mosástól is zsírosodik a fejbőr. Mega nem megfelelő sampontól is.

Próbáld ritkábban mosni és csak sima szappannal.

2021. ápr. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De ezt sosem ertettem , ezt a probald ritkabban mosni , oke kiaz akinek zsiros a haja es ugy kimegy az utcara ? A munkaba? Es jol erzi magat ? Szerintem olyan ember a foldon nincs ! Nyilvan ha folyik a zsirtol megmosod te is nem az van h oke hagy legyen ugy .. de a szappanos verziot kiprobalom ! :)
2021. ápr. 6. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!