Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Végbélfájdalom, végbélviszketé...

Végbélfájdalom, végbélviszketés, mi okozza?

Figyelt kérdés

Szóval, egy-két havonta, három-négy napig esténként 18 óra után elkezd fájni, vagy viszketni a végbelem,vagy egyszerre mind a kettő, fokozatosan erősödve, de csak este. Előfordult már, hogy székelés után elmúlt, de ez mostanában nem jön be, és egyre csak rosszabb. Már három napja folyik a dolog, tegnap éjszaka már nem tudtam aludni tőle. A fájdalomra szedtem fájdalomcsilapítót, az hatott, de a viszketéssel mit kezdjek?

17F


2021. ápr. 12. 23:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Orvoshoz kéne menni, férges vagy
2021. ápr. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Kajak? :o
2021. ápr. 13. 00:08
 3/17 A kérdező kommentje:
Mondjuk van elképzelésem, hogy honnan szedhettem össze. Macskáim vannak, és ők is férgesek voltak, de már kaptak feregtelenitot.
2021. ápr. 13. 00:09
 4/17 A kérdező kommentje:
Így virushelyzet alatt lehet egyáltalán orvoshoz menni?
2021. ápr. 13. 00:10
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha férgesek a macskák, akkor bolhásak is, bolha a köztesgazda, azt is irtani kéne.

Illetve minden ágyneműt és törölközőt fertőtleníteni.

2021. ápr. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
66%
Lehet irvoshoz menni
2021. ápr. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Fasza. Kicsit gáz ez a férgesség dolog, vagy csak én érzem annak? Nem ciki ezzel orvoshoz menni, hogy heló doki viszket a seggem nézz már rá? Xd
2021. ápr. 13. 00:21
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne az? Elég komoly problémát fog okozni, ha halogatod. Menj dokihoz és kész. Elmondod ugyan ezeket a panaszokat és mondhatod, hogy feltételezed, hogy férges vagy a házi állatodtól. Kapsz rá ugyan úgy féregtelenítőt vagy féreghajtót és szerintem 1-2 nap alatt meg is gyógyultál. Csak konkrétan minden ágyneműt átkell húzni stb.
2021. ápr. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, több ilyet láttak már hidd el! Sokkal cikibb lenne az ha halogatnád sokáig és súlyos következménye lenne. Menj bátran el!
2021. ápr. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%
Sok mindenkivel előfordul.De ne mondd meg neki hogy szerinted ferges vagy,csak a tüneteket, majd mond rá vmit.
2021. ápr. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!