Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fontos! A here felszíne sima?

Fontos! A here felszíne sima?

Figyelt kérdés

Csak mert atesetem egy baloldali hererakon fel eve, amit megúsztam egy műtéttel, es szoros kontrollal, azonban, nem tudom, hogy a here felszíne sima vagy sem?

Mert kitappintottam benne, amit nagyon nehezen tudok, meleg vizes fürdés után, egy 2-3mm kis vonal szeruseg, nem gob nem csomó, mi lehet az kérem segítsetek, aki ért hozzá, 21 eves vagyok



2021. ápr. 16. 13:53
 1/8 A kérdező kommentje:
A here közepén
2021. ápr. 16. 13:54
 2/8 A kérdező kommentje:
Természetesen a kontrollokon van hasi UH, mellkas röntgen, vérvétel, tumormarker, es here fizikai vizsgálata, amit gondolom az orvos nem érez, mert mondtam, nagyon nehezen lehet kitapintani, mi lehet az amit fent leirtam, köszönöm!
2021. ápr. 16. 13:59
 3/8 A kérdező kommentje:
Fontos lenne
2021. ápr. 16. 15:56
 4/8 anonim ***** válasza:

Amennyiben eltávolították a herét, akkor a várat helyét érezheted. Plusz ha Vizes a bőr, akkor alapvetően ráncosodik, ami biológiai ok, miszerint jobb a tapadása a felületekhez pl fogás esetén.


A herén a bőr alapvetően nem sima, de gondolom ezt a jobb oldalon még tudod nézni, na meg előtte is láttad már.

Továbbá dokihoz jársz, rendszeres a kontroll, szóval nem kell parázni

2021. ápr. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A heren erezem a kis vonalat ami 2 3 mm hosszu es nem a bőrön hanem rajta a közepén , de gondolom semmi egyéb,nem kell parázni igaz?
2021. ápr. 16. 17:47
 6/8 anonim ***** válasza:
orvos
2021. ápr. 17. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A herén van akinek közepén fut egy hosszú hegszerű csík, nekem ilyen nincs, teljesen sima. Ne aggódj, nincs baj vele, ez a csík normális.
2021. ápr. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
37%

Vasalni kell s akkor sima lesz.

Hallottam valami tuskó is vasaltatta , tévében láttam.

2021. ápr. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!