Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A barátom nagyon hamar leizzad...

A barátom nagyon hamar leizzad szinte mindentől, amit csinál. Nem kövér, inkább nagyon izmos, és semmi egészségügyi problémája nincsen. Miért izzad ennyire? Mit lehet ez ellen csinálni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 21. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
A közhiedelemmel ellentétben minél edzettebb valaki, annál hamarabb kezd el izzadni. Nem tud mást tenni, mint gyakran mosakodni és dezodorálni.
2010. aug. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nos én azt tudnám ajánlani, hogy nagy melegben se igyon jéghideg vizet, mert azt hamarabb kiizzadjuk, és mivel hideg, a szervezetnek plusz energiát kell befektetni, hogy úgymond „felmelegítse”, emiatt is jelentkezhet izzadás. Valamint vannak olyan gyógyteák, amik csökkenthetik az izzadást ( ha jól emlékszem a zsálya is ilyen) teaként fogyasztva, vagy fürdővízhez adva. Esetleg még próbálja meg kerülni a túl zsíros, fűszeres, nehezebben emészthető ételeket.
2010. aug. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem is pont ugyan ez a problémám én is gyurok és izmos vagyok nem kicsit és hamar leizzadok ez szerintem azért van mert a sok izom az gyorsitja az a nyagcserét igy az izzadás is fokozodik na meg a tápkiegek is befolyásolják meg a steroidok szóval ne aggódjon nem csak ő van egyeedül ezzel a problémával .a kigyurtak mind izzadnak!!!!!!!!
2010. aug. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hat en csak enyhen vagyok kigyurt es megis hamar elkezdek izzadni. bajom az nincsen.
2010. aug. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

én is edzek és én is izzadok... nyáron felveszek egy pólót és mire elmegyek barátnőmhöz mindegy mikor meg hogy már vehetem is le szárítani... megszoktam de elég kínos néha.

ez ellen valami extra jó izzadásgátló kellene amit én még nem találtam meg :/

2010. aug. 23. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
öhmm .. szerintem csak annyi hogy férfiak vagyunk és izzadunk ennyi !! 19/f
2010. aug. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem is baj az, szeretem a barátomat így is, de ha már neki is kellemetlen, azért nem árt, ha van vagy lenne ellenszer ez ellen:)
2010. aug. 26. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!