Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férfitársaim, ti melyik...

Férfitársaim, ti melyik testrészeiteken borotválkoztok? Kort is írjatok!

Figyelt kérdés
Már elmúltam 25, de a felsőtestemen nem nő rendes szőr. Hónalj közepesen szőrös, meghagyom természetesnek. Odalent dzsungel lenne, eddig csak nyírtam, de most csupaszon is kipróbáltam, és a szőrtelen felsőtesttel jól öszeillik szerintem. Más mit kezd az intim régióval, ha eleve alig szőrös a felsőteste?

2021. ápr. 19. 15:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Arcot, peniszt zacsit es fenekem bororvalom. Hatamon, meg melkkasomom pl szinte nem is nol semmi sose.
2021. ápr. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Csak arcon. Mindenhol máshol természetes a szőrzetem.
2021. ápr. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Arcom, de szerencsére lassan nő a szőr, így elég heti egyszer. Hetente egyszer szoktam a farkam körül meg a heréket is, hónaljat is. Régen a segglyukam körül is borotváltam, viszont sokszor viszketett utána, ahogy nőtt meg egyszer bele vágtam és eléggé sebes lett, így azt hagytam inkább. Mellbimbók mellett szoktam az oldalából kinövő szőröket még heti egyszer, máshonnan nem, a lábam elég szőrös, ott is gondoltam rá, de van pár anyajegy, azok miatt meg inkább nem erőltettem a dolgot, hátha belevágnék.
2021. máj. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
72%

Alap, hogy a nemi szerv teljesen csupasz,főleg nyáron.

Meg amúgy is felszabadultabb érzés,hogy csupasz.

A többi testrész, mell, has, karok, lábak, csak rövidre vannak vágva.

Az arc mindig simára van borotválva.

Az arcszörzetet sem tudom elviselni.


Igaz nem volt a kérdésben, de hajat is 7-9 naponta vágatok.

2021. máj. 4. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 mooti ***** válasza:
100%

Sziasztok

Én a hátam kivételével mindenhol borotválom, azt is csak azért nem, mert nem tudom. Igaz alapból ritka szőrzetű vagyok, lassan és itt ott nő csak. Már annyira megszoktam, hogy nem is érezném jól magam szőrösen. Minden másnap horotválom a testem. Egy ideje szőrtelenítőt is használok.

Kb harminc éve borotvàlom magam és nekem ez így természeted már.

48 éves naturista férfi

2021. máj. 21. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Egyedül az arcom borotválom, hónaljam hajvágóval lenullázom. Illetve a fanszőröm is visszavágon kb havonta, de csak rövidre nem szúrósra.
2021. jún. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
#16os voltam 25 vagyok
2021. jún. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
csak arcom borotválom. Fanszőröm elég dús
2021. jún. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!