Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Munkahelyi alkalmasságin több...

Munkahelyi alkalmasságin több szakorvosi vizsgálat van, többek között urológia. Ha nincsen semmi panaszom mondhatom azt az urológusnak, hogy az anális vizsgálattól tekintsen el?

Figyelt kérdés
urológus, vizsgálat, anális

2021. máj. 3. 14:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mégis milyen munkahely az ahol anális vizsgálat kell??? Valami nagyon nem tiszta. Ilyet egyébként nem lehetne kérni, max. a tüdőszűrőt, ha az ember olyan helyen dolgozik, pl. konyha.
2021. máj. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha elő van neki írva, hogy mit vizsgáljon/milyen betegségeket zárjon ki, akkor nem mondhatod. Milyen munkahelyre kell? Az ilyen jellegű egészségügyi alkalmassági vizsgálatok csak fegyveres szerveknél kötelezőek.
2021. máj. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én rendészeti szervnél dolgozom, itt van ilyen (igaz nekem nem kellett mennem, mivel civilként dolgozom). Nálunk úgy tudom hogy az ember ha fel tud mutatni egy igazolást hogy minden oké akkor eltekintenek a vizsgálattól. Egyébként részt kell venni rajta.

Ebböl adódóan volt aki saját orvosától kért igazolást, de volt akinek mennie kellett az arra kijelölt dokihoz a vizsgálatra.

Hogy most mindenkinél volt e rendes vizsgálat vagy csak megkérdezték azt annyi, azt már nem tudom, nem kérdeztem végig minden kollégát erről...

De igen a rendészeti szerveknél van ilyen.

2021. máj. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Amennyiben előírt, nem tehetsz ellene semmit.

Nem vészes, csak így van beharangozva azért mert sokan sajnos tabu témaként kezelik.

Amennyiben nem indokolt, nem fog felnyúlni.

2021. máj. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%
Nem veszélyes az , csak ha mindkét kezével fogja a vállad akkor.
2021. máj. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Fegyveres testületnél dolgoztam,honvédség,nem volt ilyen jellegű vizsgálat.
2021. máj. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Indokolják meg h miért kell,amúgy én biztos nem engedném.
2021. máj. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem kell!!! Valami idióta ilyesmire veri, a valóságban nincs ilyen.
2021. máj. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8# honvédség és rendőrség eü. alkalmasságiában benne van...
2021. máj. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nincs benne! Honvédségnél dolgoztam, felvételnél sem volt, utána az időszakos vizsgálaton sem. Katona voltam, tehát nem ilyen irodai tingilingi.
2021. máj. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!