Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tudok tenni a műtéten kívül?

Mit tudok tenni a műtéten kívül?

Figyelt kérdés
Sajnos elhíztam eléggé,aminek az is lett az eredménye, hogy férfi melleim nőttek. Némelyik nőnek nincs akkora,mint nekem. Ezt már párszor megkaptam gúnyból, ráadásul nőktől, és az amúgy sem létező önbizalmam totál mínusz lett... Elkezdtem fogyókúrázni, de nem tudom ezzel mennyi idő után lehetne kisebb a mellem. Illetve eltűnhet-e teljesen.? Borzasztóan szégyellem. Iszonyúan kínos. Nem érzem férfinek magam tőle. Még a nagy hasam sem zavar úgy mint a mellem... Nagyon szenvedek, valaki aki ért hozzá meg tudná mondani,hogy mit tehetek a fogyókúra mellett,hogy legalább elkezdjenek összébb menni? Egy szégyennek érzem magam...
2021. máj. 9. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
36%

Nem tűnik el, mivel el van nőisedve a melled. Műtét kell hozzá. A fogyás csak zsírt éget, de a melleden lévő mirigyet nem tudsz eltüntetni.

Gynecomastia a neve.

Ha van pénzed, maganban zsírt és mirigyet is eltávolítja a melledrol. Nem olcso.

2021. máj. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Izmot tudsz pakolni magadra edzéssel.
2021. máj. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az hogy nőies melled van annak,nem csak az elhízás miatt van annak a hátterében hormonzavar áll . Mint az elhízásnak is .
2021. máj. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
SPORT!
2021. máj. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%

Én mindig erős alkatú voltam, de mindig sportoltam is. Mackós, amolyan Piedone kinézet vagyok. Vannak melleim, de mivel alatt jelentős izomzat van, így nem tűnik nőiesnek. Főként, hogy mindenhol van rajtam izom is, mindenki nagyon férfiasnak tart. (Plusz szőrös vagyok, akár egy majom 🐒 😁, szakállam is van)

Én is a sportot javaslom!

2021. máj. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

" Sajnos elhíztam eléggé "

Lekell fogyni és meg van oldva.

2021. máj. 10. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!