Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért hasogathatnak a végtagjaim?

Miért hasogathatnak a végtagjaim?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy ideje hasogat olykor a vállam, kezem, combom.. Ez mitől lehet? Izületi ok lehet? Ilyen szúró-hasogató fájdalom..



2021. máj. 9. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Covid fertőzés utáni szindróma!
2021. máj. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Vérkeringés probléma is lehet. Sőt, akár még gerinc probléma is. Nekem van mindkettő. ☹️ Nyaki, hát közepi gerincmeszesedésem van, ami nagyon erős nyak, váll, fejfájást okoz, plusz kar zsibbadást.

Cukorbeteg vagyok és magas a vérnyomásom is van, de mindkettő jól be van állítva. Mielőtt diagnosztizálták a magas cukorszint okozott láb zsibbadást, izomgörcsöket. Még elől is képes volt begörcsölni az alsó lábszáram. Mindez elmúlt, miután beállította az orvos a cukromat!

49f

2021. máj. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1/2: Nem vagyok és nem is voltam covidos.. a comb hasogatás megvan évek óta, akkor még nem volt covid.. csak mostmár váll is, kéz is..


2/2: fejem szokott nekem is fájni de az régóta megvan, az migrénes fejfájás... Az egésznapra taccsra tesz, hányás, szédelgés, jön olyankor nekem a melegség stb...


A gerinces dolog könnyen meglehet, sofőr munkát végzek.

2021. máj. 10. 05:13
 4/6 A kérdező kommentje:
33 éves férfi vagyok egyébként.
2021. máj. 10. 05:14
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérj a háziorvostól laborvizsgálatot! Góckutatást. Egy rossz fog, vagy a mandula is okozhatja.
2021. máj. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyebkent konnyen lehet covid is, komamnal detto ezek vannak mint nalam, izomfajdalom, faradtsag, levertseg...most beszeltem vele, igaz neki nem megy a hasa, de kb 2-3 naponta osszefutunk, konnyen lehet, szagokat erzem, kohogni nem kohogok, lazas nem vagyok...
2021. máj. 10. 20:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!