Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mikor hagyódik abba a maszti...

Mikor hagyódik abba a maszti utáni függőség?

Figyelt kérdés

Jó dolog, azt tudom, de eléggé függővé is váltam tőle, már lassan 7 éve polírozgatom a frigyest, de nem szoktam le róla. Valaki - hallottam - 25 évesen is csinálja. Mikor, kb. hány éves korban tűnik el?

18/f



2021. máj. 12. 21:39
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
egykoron a mozaikos biológia könyv azt írta, hovy túlzásba vinni nem ajánlatos. Miért, mit okoz? Milyen gyakori számít túlzásnak?
2021. máj. 14. 12:15
 12/17 anonim ***** válasza:
85%
pl. amikor levágatod a makkod. akkor kevésbe akarsz majd maszturbálni, plusz egy csomó idegvégződést elveszítesz, szóval nem nagyon fogsz tudni maszturbálni. ha golyóidtól is magszabadulsz akkor pár év alatt elmúlik a libidód, és nem lesz rá igényed. na kb így.
2021. máj. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
78%

#1 amikor már fáj, ha bármi bajod van azzal vigasztalódsz, akkor is csinálod amikor már nem is élvezed.

ha elég magas a libidód, akkor a napi többszöri sem sok, én a te korodban simán kivertem napjában többször

2021. máj. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
49%

az életerő energiád csökken tőle, enervált leszel, ha rosszul alkalmazod elveszik az energiád.

Ha már úgy érzed függő vagy és le akarnál szokni róla, úgy érzed káros, akkor csökkentsd a számát, és kevesebbet gondolj rá, forditsd a figyelmedet másra, ha jelentkezik az érzés...

sportolj, vond el a figyelmedet...bármire

2021. máj. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
77%
#14 ezt egy 1920-as kiadású könyvben olvastad?
2021. máj. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
83%
haver 34vagyok sosem állok le XD
2021. máj. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
54 évesen is legalább hetente 2-3 szor kiverem, és még meg is dugom az asszonyt 1-2 szer.
2022. márc. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!