Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Merevedési zavar fiatalon?!

Merevedési zavar fiatalon?!

Figyelt kérdés
Sziasztok. 23 éves vagyok. Az utóbbi egy hónapban merevedési zavarok fordulnak elő nálam. A reggeli erekcióm is gyengébb a megszokottnál illetve amikor önkielégítek akkor is nehezebben áll fel és nem teljesen kemény. A fitymám alatt piros foltok vannak amik néha eltűnnek néha előjönnek. Voltam urulógusnál, azt mondta nincs szervi bajom. Amit megfigyeltem még hogy amikor valami izgatóra gondolok régebben már akkor elkezdett keményedni és teljesen felállt de most semmi sem történik ilyenkor. A szexet se kívánom annyira. Van esély arra hogy minden helyre álljon. Nem fogok veszíteni a méretemből?

2021. máj. 13. 17:33
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Minden bizonnyal a stressz, szorongás, depresszióféle okozza. Ezt kellene mindenképpen leküzdened és az egészség másra is kihat. Konzultálj orvossal. Ami probléma, hogy a szorongás, depresszió elleni gyógyszerek általában a libidóra negatívan hatnak, ezért jó lenne, ha magadtól, életmód, életszemlélet váltással tudnál kijönni a negatív spirálból. A sport is sokat segíthet. Nehéz ügy. Kívánom a rendbejövetelt, sok sikert!
2021. máj. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Köszi
2021. máj. 24. 20:27
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!