Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tegyek, ha szép, körülmeté...

Mit tegyek, ha szép, körülmetélt farkat szeretnék?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy hamarosan körül fognak megélni, de nagyon tartok attól, hogy nem lesz esztétikus, szép a végeredmény. Privátban küldök képet, ha valaki kér, hogy milyenre szeretném. Hol lehet ilyet csináltatni? Félek, hogy nem lesz szép, egyenes a vágás, nem lesz eléggé feszes stb.

2021. máj. 15. 12:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
45%

A fityma tele van érző idegvégződésekkel. Ha eltávolítják, az élvezet csökkenhet. Én nem vagyok metélt és ennek örülök is.

Persze ha muszáj, akkor metélni kell, mese nincs.

2021. máj. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
A külső fitymán max. annyi van, mint a pénisz törzsén vagy a heréknél. A belső fitymát, amit jó orvos meghagy és hátravarrja borítja szinte teljesen a rengeteg idegvégződés. Ami meg állandóan fedetlen lesz, tehát mindig inger éri, már akkor is, ha a lány csak hozzányúl.
2021. máj. 16. 13:43
 13/15 anonim ***** válasza:
67%

Kepkeregetok ilyen meleg vagy pedofil emberek is lehetnek, amitol ovakodnek.


Jo orvost kell valasztani, de elotte megbeszelni vele, hogy milyen eredmenyt akarsz. Ma mar vannak borragasztok, tehat varratokat sem hasznalnak. Magyarorszagon nem elterjedt de vannak kulonbozo orvosi eszkozok is, amelyek rogton osszeoltik a sebszeleket a levetel utan.


Alapveto tanacs, hogy tarts alapos onvizsgalatot erekcioban es jelold be filctoll-lal, hogy akkor meddig er a peniszeden a bor. Szerintem a feszed eredmeny a fontos erekcioban. Petyhudten husf.sz vagy verf.sz allapottol, esetleg a meglevo tulsulytol, a kortol is fugg, hogy milyen lesz az vegeredmeny. Tapasztalatbol mondom, hogy a reszleges megoldas nem kielegito, mert ugyan nekem is fel lehetett meg huzni a makk peremere, de visszahuzodva redoket alkotott alatta, ami kellemetlen volt ules kozben, mintha lenne is es nem is meg fitymam. Aztan a masodik alkalommal ezt a doki mar kijavitotta, de akkor meg lassan es nagyon fajdalmasan gyogyult.

2021. máj. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
61%

mindenképp a sebész kézügyességén múlik a végeredmény, ezért azt alaposan meg kell gondolni hogy kivel csináltatod :) de múlik az alapanyagon is meg persze azon is hogy az emberi test hogyan gyógyul :) ez is mindenkinél más

de az én tapasztalataim alapján mindenképp az alacsony-feszes metélést beszéld meg a dokiddal. ennél a stílusnak nagyobb százalékban gyógyul szépen a seb

2021. jún. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Készen lett ? Szép lett ?
2021. aug. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!