Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Magyarországon hol tudnék...

Magyarországon hol tudnék feliratni finasteride gyógyszert kopaszodásra ?

Figyelt kérdés
Két oldalt elkezdtem kopaszodni, szeretném feliratni ezt a gyógyszert hogy újra kinőljön a hajam, de nemtudom hova kellene mennem ehhez.
2021. máj. 17. 23:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg bőrgyógyász vizsgálja a fejbőr, hajat is, szóval én első körben ott próbálkoznék.
2021. máj. 18. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Benuveny-ben.
2021. máj. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem magán urológus írja fel.
2021. máj. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Mennyi ideig kell szedni, hatásos ? Nekem igazádiból nincs komolyabb kopaszodásom, csak két oldalt kevesebb a hajam, ilyen mikiegeres, ezért szeretnék szedni, hogy ott is nőljön hajam, felírják ha ezzel elmegyek orvoshoz vele ? Miket kell tudni erről a gyógyszerről ?
2021. máj. 19. 05:12
 5/21 anonim ***** válasza:
56%
Ez egy prosztata-gyógyszer, aminek nem kevés mellékhatása van. Biztos, hogy ez kell neked?
2021. máj. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Igen, biztos, nem szeretnék kopasz lenni !! Mit kell tudni róla, elmondanád ?
2021. máj. 20. 01:39
 7/21 A kérdező kommentje:
A másik pedig az, hogy meddig kell ezt szedni hogy tartós legyen az eredmény ?
2021. máj. 20. 01:45
 8/21 anonim ***** válasza:
54%

Ha kihullt már nem fogja visszanöveszteni a finaszterid sem, csak a további hajhullást akadályozza meg de nem véglegesen, csak lassítja a folyamatot. Nyilván ha abbahagyod akkor megint kopaszodhat, tehát addig kell szedned ameddig szeretnéd hogy hajad legyen, ha életed végéig akkor addig.

Ismerek olyat aki szedi de előlre hajbeültetést kellett neki csináltatnia két oldalra mert nem nőtt vissza a gyógyszertől.

2021. máj. 20. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
29%
A dutaszterid hatásosabb de az sokkal durvább gyógyszer, finaszteridnek olyan mellékhatásai lehetnek mint mellnagyobbodás, mell érzékenység, merevedési zavarok, szapora szívverés, here fájdalom, hosszú távon akár prosztata rák is. Ha nincs elég bajod és szeretnél magadnak plusz betegségeket akkor nyugodtan írasd fel.
2021. máj. 20. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
De ha ilyen káros ez a gyógyszer miért szedik ennyien ? Valami más, kevésbé kockázatmentes megoldás lenne a kopaszodásra, vagy annak megállítására ?
2021. máj. 21. 03:37
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!