Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Maguktól elmúló kiütések a...

Maguktól elmúló kiütések a makkon? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagyjából egy éve szabálytalan időközönként (azaz van, hogy hetente, van, hogy csak havonta 1-2 alkalommal) piros kiütések, piros kis pöttyök jelennek meg a makkon alatti részen, sokszor a makkomon is. Mindig elmúlnak maguktól 1-2 nap alatt, de amíg vannak, addig érintésre nagyon érzékeny az a terület, viszont fájni nem fáj és nem is viszket, kellemetlen szaga sincs. Váltottam már tusfürdőt, öblítőt. Voltam bőrgyógyásznál, aki írt fel többféle kenőcsöt, illetve gyógyszert, de úgy látszik egyik sem használ, mert visszatér a probléma.

Szexuális életet nem élek, nem gondolom, hogy összeszedtem volna valamit. Ezt azért is tartanám furcsának, mert az ha jól tudom kezelés nélkül nem igazán múlna el.. akkor viszont mi lehet? Irritációra is gondoltam, ezért már papírral sem értem ahhoz a területhez, de nem javult a dolog. Van, hogy napközben jön elő ez a kipirosodás, van, hogy reggel veszem észre, hogy éjszaka előjött. Lehetséges, hogy valamilyen étel hozhatja ezt elő?? De miért pont ott? Kihez kellene fordulnom?



2021. máj. 26. 00:39
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy STD szűrésen is voltam, negatív lett az eredmény.
2021. máj. 26. 00:41
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem irritáció valamelyik tisztálkodószertől. Használj rá kézműves szappant!
2021. máj. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Intim mosakodót használok, de többször is váltottam már, néha nem is használok rá tisztálkodószert, csak meleg vízzel mosom, de ugyanúgy megmarad a probléma. :(
2021. máj. 26. 00:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Esetleg az alsó naci? Nincs elég hely és kidörzsölődik? Vagy nem szellőzik eléggé?
2021. máj. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Alsónadrág anyaga?
2021. máj. 26. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

gomba

de lehet vmiféle allergia is, moszer, öblítő, mosakodásra hazsnált cucc

menj el bőrgyógyászhoz amikor előjön

ciki vagy sem, meg amúgy is látott már az orvos ilyet

2021. máj. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy voltam már bőrgyógyásznál, mintát is vett, de negatív lett az std eredménye.
2021. máj. 27. 13:20
 8/8 anonim ***** válasza:
ok, ő mit mondott, mi ez?
2021. máj. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!