Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 16 évesen miért vagyok csak...

16 évesen miért vagyok csak alig szőrös?

Figyelt kérdés
16 vagyok, fan szőr már 12 évesen is nőtt, de az sincs sok. Farkam koromhoz képest átlag feletti, szóval nem tudom lehet a baj.

2021. jún. 1. 17:57
 1/8 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:

Örülj neki, mostanság úgyis a szőrtelen a divat!

24/f

2021. jún. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem se nő olyan gyorsan. Borotválkozni heti 1-2. szoktam max, fanszőrzetet meg heti 1x. De a hasamon, mellkasomon, hátamon szinte semmi szőr kivéve a köldököm alatt. De van olyan osztálytársam aki szőrösebb mint egy majom :D


Szóval szerintem normális ha nem nő annyira gyorsan. Ez genetika, valaki szőrösebb, valaki nem annyira :) 16/F

2021. jún. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De úgy nézek ki mint egy 12 éves, férfiasodni szeretnék végre... Azt nem értem, hogy akkor a péniszem miért ekkora
2021. jún. 1. 18:30
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Honnan veszed, hogy baj van? Lehet, hogy nem vagy szőrös típus és később se leszel túlságosan szőrös. Ez alkati kérdés. A férfiasságod nem ezen múlik.
2021. jún. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez mind genetika. Van aki szőrösebb, van aki nem. Ez nem jelenti azt, hogy gond lenne veled.

A péniszed méretének pedig semmi köze nincs a szőrösödéshez.

2021. jún. 2. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez tenyleg emberfuggo. Nekem 16 evesen nagyobb volt a fanszorom mint faterome. De volt olyan osztalytarsam akinek akkor kezdett el noni.
2021. jún. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen géneket örököltél. Az hogy a péniszed nagyobb a korosztályodnál az is javarészt génekben keresendő. Ha nem apukádnak volt nagy akkor lehet anyai vagy apai ágon valamelyik nagyapádtól "kaptad". Előbb-utóbb a férfiasodásod is megindul majd. Lehet, hogy 1 év múlva, lehet 2-3 év múlva. Ne foglalkozz vele, mert akkor sem lesz gyorsabb a folyamat
2021. jún. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Alkati kérdés, ahogy sokan írták.


Én 18 évesen kezdtem látványosan szőrösödni. Kamaszkorban megjelent a fanszőr és némi mennyiség a hónaljban, de a mellkas és a láb, alkar akkor indult be, amikor a főiskolát elkezdtem.


Az egész középiskola alatt azt éreztem, amit Te - de végül én is beértem.

2021. jún. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!