Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nem érzek szex közben...

Miért nem érzek szex közben semmit? Miért nem érzem a makkomat? Menjek urológiára?

Figyelt kérdés

23 f

1,5 évet vagyunk együtt a barátnőmmel. Ő vele veszítettem el a szűzességemet. Az első szex nagyon jó volt, azóta nem érzek semmit szex közben. Vonz, még minden, van rá étvágyam, de valahogy semmit sem érzek szex közben. Ezt a problémát amim van le írtam egy fórumba, és a barátnőm rá jött, hogy nem élvezem a szexet vele. Ő azt mondta, hogy menjek urológiára kivizsgálásra, mert ha semmit sem érzek. Hogy ha minden rendben lesz akkor lehet köztünk szex de addig míg nem megyek el kivizsgálásra nem lesz köztünk szex mert amit írtam a fórumban, nagyon megviselte őt ez.

Régebben voltam urológián olyan problémával, hogy nem tudtam felhúzni a bőrömet a fitymámon merev állapotban. Urológus fitymaszűkületet talált. Azt mondta, hogy nem vészes, de jobb lenne elmenni vele műtétre, vagy egy krém rendbe hozhassa a problémámat. Most merev állapotban fel tudom húzni teljesen a sapkát. Krémet nem használtam.


Miért nem érzek szex közben semmit?

Miért érzektelen a makkom?

Mi lehet a probléma?


2021. jún. 4. 09:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak akkor nem érzel semmit amikor a puncijában vagy, vagy ha kézzel/szájjal csinálja akkor sem?
2021. jún. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szájjal picit érzem, de főleg mikor benne vagyok úgy abszolút nem érzek semmit.
2021. jún. 4. 10:18
 3/9 anonim ***** válasza:
Mellette mennyit vered? Pihentesd pár napig.
2021. jún. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A makk nem igazán érzékeny, a fityma bőrében vannak az idegvégződések.
2021. jún. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a barátnőd túl tág vagy túl nedves. A kettő együtt a legrosszabb.
2021. jún. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4-es, ez egy eget rengető baromság, hogy a makk nem érzékeny. Az hogy neked kevésbé, az egy dolog. Ettől függetlenül a makk telis tele van idegekkel.
2021. jún. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha tág és erősen nedvesedik, akkor az érzet kisebb intenzitású. Volt ilyen barátnőm: csak akkor tudtam elélvezni ha orálisan csinálta.


A makk alapvetően érzékeny - az is segít, ha teljesen leszoksz a saját magad által okozott örömokozásról, így nagyobb vággyal közeledhetsz.

2021. jún. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De miért nem érzek semmit? Arra választ nem kaptam máig
2021. jún. 8. 12:08
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert a kezedhez vagy szokva
2021. aug. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!