Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogy ment víz a popómba?

Hogy ment víz a popómba?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy néha szoktam análisan izgatni magam. Járok fürdőbe, de eddig ilyen nem történt, hogy kijöve a vízből, éreztem ahogy jön a víz a lyukamból.

Zárt állapotban van, szoktam ellenőrizni. Akkor ez most állandó probléma lesz?

Akik gyakran végeznek anális szexet, izgatás, nektek volt hasonló probléma? Ffiak és nőktől is kérdeztem.


2021. jún. 5. 13:17
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Megérett a világ a pusztulásra :D
2021. jún. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10%

Nyilván mindenki tisztában van a végbél működésével.

Aki análozik, annak benne van a pakliban hogy később pelenkára lesz szüksége. A kérdés hogy megéri-e.

2021. jún. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én nem szoktam nagyon nagyra tágulni, átlagos méretekkel szoktam. Igazából az a fura, hogy 2 napja nem csináltam. És nem érzékeltem, hogy ne lenne zárt a farom. Valószínűleg ahogy mozogtam, úgy mehetett be.
2021. jún. 5. 13:36
 4/10 A kérdező kommentje:

És 1 hónapja csinálom, hetente 2x. Egyébként volt olyan szexológus, olvastam, aki arról írt, hogy az ánusz nem tud tág maradni, visszazár. Bár azért tapasztaltam, hogy nem egészen így van.

De sok embernek nagyon élvezetes, akkor miért ilyen népszerű, ha ezzel jár?

Egyébként mondta egy aktív anál függő, hogy tornáztatni kell a záróizmot, hogy ne legyen laza.

2021. jún. 5. 14:02
 5/10 anonim ***** válasza:
46%
Biztos lehetsz benne hogy nem ment bele víz. Max a fürdőnadrágból folyt ki.
2021. jún. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De sajnos igen. Mert barnás víz jött,kis széklet is ahogy azt zuhanyoztam. Pedig előtte reggel voltam nagywcn.
2021. jún. 5. 15:55
 7/10 anonim ***** válasza:
Csináljad nyugodtan tovább és később már fürdőbe se mersz menni ez miatt.
2021. jún. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7,talán, esetleg pluggal.
2021. jún. 6. 11:23
 9/10 anonim ***** válasza:
Az ánuszod összezár vagy nyitva van? Mert ha nem látsz be, akkor tuti nem víz ment bele. Na meg ha belement volna a víz, mert ennyire tág vagy, akkor a széklet visszatartásával is gond kellene hogy legyen.
2021. jún. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nincs kitágulva, zárt, néztem mindig. 1 hónapja análozok, nem lenne szabad hézagosnak lenni. Nem is, de gondolom pici rés volt ahogy forogtam.
2021. jún. 6. 11:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!