Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Normális hogy egy este alatt...

Normális hogy egy este alatt csak egyszer megy?

Figyelt kérdés
Szóval általában én egy délután /éjszaka egy lánnyal összesen. Legutóbb amikor randizgattam valakivel, kezdeményezett 2 3 óra után egy második menetet, csináltuk csináltuk de sehogy se tudtam elmenni, és lelankadt közben szóval félbe kellett hagyni. Sajnos utána nem is volt több találkozónk. De én nekem egy nap nem megy többször. Mégha akarnám se. Normális ez?
2021. jún. 9. 08:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek más. Van akinek többször is megy, van akinek csak egyszer.

Szerintem ez azt jelenti hogy teljesen kielégülsz egy menet után így már nem kívánja a szervezeted a dolgot.

Ez ugyan olyan dolog, mint sz hogy van akinek elég heti egy-két alkalom, más meg képes volna minden nap szexelni.

Olyat kell keresned akivel hasonló az "étvágyatok".

2021. jún. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Exem is ilyen volt. Ritka volt amikor tudtunk 1 nap 2x szexelni.


Nincs ezzel gond, te ilyen típus vagy.

2021. jún. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De tök rossz, mert amúgy szeretnék többször is szexelni egy nap. Már amikor van kivel.
2021. jún. 9. 09:34
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell bekajálni a "férfi = szexgép" klisét. Nekem is ritkán megy napi több, általában az elsőtől jól kielégülök.
2021. jún. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hát nem tudom

ez szerintem azon is múlik mennyire tetszik a csaj, milyen a kedved, mennyire vagy fáradt, stb

mert nekem olyan is volt hogy alig akart felállni, meg menet közben is összeestem

máskor meg mint a nyulak, mást se csináltunk hétvégén, mint alvás, éves, dugás

és közte volt mondjuk egy hónap


de értem milyen az amikor egy nap többször is van kedved

2021. jún. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!