Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Herevízsérv lenne 16évesen?

Herevízsérv lenne 16évesen?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt este óta érzek kellemetlen érzést, akkor feszült még, most már kényelmetlen érzés minden... nagyon félek hipochonder vagyok és félek ez herevízsérv ahogy olvastam..

Jobb herém kicsit nagyobb ahogy megvizsgaltam.


Volt nekem ilyenem még 12 13 évesen mikor serdülőkorban voltam.

El is múlt nem törődtem vele.


Tegnap előtt pont beszélgettünk haverommal a hererákról hogy juj milyen lehet erre meg utána jöttek ezek.


Alhasam is fáj néha egy kicsit.

Remélem nincs semmi gond😣



2021. jún. 12. 06:32
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és, tegnap egésznap jól voltam, kivéve az esti órákat amikor már fokozottan rákoncentráltam és már kellemetlen érzés volt a golyóimnál..
2021. jún. 12. 06:34
 2/6 A kérdező kommentje:
Bízok benne hipochonderség, mert tegnap is kerestem magamon a hibát és előjött ez....
2021. jún. 12. 06:35
 3/6 anonim ***** válasza:
az lesz, de menj el dokihoz, biztos ami biztos
2021. jún. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt nem értem miért nem mész urológushoz. Ez nem játék ha valami komolyabb baj van a heréddel még akár gyereked sem lehet. Jobban kéne vigyáznod.
2021. jún. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

de lehet felfázás is nem?

Keveset vizelek de zöld.

Néha csíp is.

2021. jún. 12. 12:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Felfázással is urológushoz kellene menned, főleg ilyen tünetek mellett.
2021. jún. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!