Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nem tudom normálisan...

Miért nem tudom normálisan lemérni a péniszemet?

Figyelt kérdés
Már amikor odateszem a vonalzót egyből elkezd dudorodni és kb félkeményen már 17-18 cm. Viszont teljesen felállva -mivel felfele áll - nem tudom derékszögbe rakni, és így a kapott eredmény kisebb a valóságtól, mert így is 18 cm-t ír, ami lehetetlen mert látom hogy folyamatosan nő. Mit tegyek? 17/F

2021. jún. 16. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Először is töltsd hasznosabb dolgokkal az idődet!

De ha mindenképp érdekel, keress olyan dolgot, ami nem merev, mint a műanyag vonalzó! Egy cérnával pl. le tudod mérni, aztán a cérnát rakod a vonalzóhoz.

2021. jún. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Van egyáltalán értelme ennek? Komolyan, mit érsz azzal, hogy leméred mm-re pontosan? Nagyjából tudod, hogy a hossza megegyezik a koroddal és ennyi. Gondolom nem vagy olyan hülye, hogy a haveroknak díszelegj róla, vagy egy csajnak ezt mondd először az első randin. Vagy inkább ennyire pontosan akarod lemérni?: Pl.: 185,6 mm. Vegyél akkor tolómérőt, mert azzal századpontosra le tudod mérni és ennyi.
2021. jún. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, miért nem puncival foglalkozol???
2021. jún. 17. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Fogsz egy madzagot, ráteszed a péniszedre, majd a madzagot méred le. Ekkor megtudod a méreted. De egyébként teljesen felesleges.
2021. jún. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Foglalkozz puncikkal!! Es popsikkal!
2021. jún. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne méregesd, használd 🤷‍♂️
2021. jún. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én szívesen lemérem neked !
2021. jún. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ahogy írtad is, tényleg eléggé lehetetlennek tűnik, hogy 18 cm fölött is még "látod hogy folyamatosan nő".

De többen is elmondták előttem a megfelelő mérési technikát, ami igazán nem bonyolult művelet: cérna, madzag, szabócenti - ezek mind alkalmasak. (A tolómérőt legfeljebb a vastagság lecsekkolásához tudnád használni.)

2021. jún. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!