Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fájhat a bordám a sok üléstől?

Fájhat a bordám a sok üléstől?

Figyelt kérdés
Egy nap a legtöbbet ülve töltöm, és észrevettem egy ideje, hogy fáj a bal bordám. Általában levegővételnél. (Sajnos nem figyelek mindig, hogy normális pozícióban üljek). Lehet a sok üléstől fáj a bal bordám?

2021. jún. 22. 15:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen, fájhat.
2021. jún. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Igen
2021. jún. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%
A bordaközi izmokra lehet hatással, de a helyedben elmennék kivizsgáltatni a szívem.
2021. jún. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Pár hónappal ezelőtti vérképem tökéletes volt, enyhe vérszegénységen kívül. Február végén covidos lettem, azóta fáj a bal bordám néha-néha, ezzel együtt a mellkasom. A vérkép a covidból való kigyógyulásom után készült, amikor erősebb utótüneteim voltak. A vérkép kimutatta volna, ha valami nagyobb gáz lenne, nem?
2021. jún. 22. 17:50
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem féktelenül. A tüdő és a szivgondot nem minden esetben tudja kimutatni.

Semeddig nem tart egy tüdőrömtgenre beutalót kérni.

2021. jún. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

A covid erősítheti az autoimmun folyamatokat. Puffadni nem szoktàl? Székleted rendben van?


Mert ha bármelyikre nem a vàlasz, akkor lehet reflux, ne igyál szénsavasat, citrusos ételeket, paradicsomot és lazíts a ruhádon, ha tudsz legyél nadràg nélkül.

2021. jún. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Alhasam nagyon sokszor puffad, és mióta covidos voltam, azóta a székletemmel sincs minden rendben. Van, hogy rendben van, de van amikor borzalmas.
2021. jún. 22. 18:45
 8/15 A kérdező kommentje:
A puffadás megszűnt teljesen már, de a székletemmel nincs minden rendben.
2021. jún. 22. 18:46
 9/15 A kérdező kommentje:
néha jó, néha nem.
2021. jún. 22. 18:47
 10/15 A kérdező kommentje:
Volt egy idő, mikor azt hittük, hogy refluxos vagyok, mondom miért: sokszor savazás/kellemetlen érzés a gyomromban, beleimben. Nem megfelelő széklet.
2021. jún. 22. 18:52
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!