Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Reggel, ha felkelek arra,...

Reggel, ha felkelek arra, hogy vizelnem kell, a hólyagom is 99%-ban fájni szokott. Nektek milyen?

Figyelt kérdés

Nem szoktam inni rengeteget lefekvés előtt, csak éppen annyit, hogy ne legyen tök száraz elalvás előtt a szám. Viszont reggel, ha ébredek, van, hogy ébresztő előtt, arra kelek, hogy azért nem "pisilnem kell" érzés van, hanem inkább ilyen hólyagfájdalom is...


Arról nem is beszélve, hogy nem folyik olyan gyorsan a vizelet sem.. viszont nem tudom, hogy évek óta ilyen nekem, vagy mindig is ilyen volt?! Sajnos nem tudom, mert az utóbbi 1-2 évben tűnt fel.

Voltam orvosnál is, de nem talált semmi rendelleneset.. már nem tudok mire gondolni


2021. jún. 29. 10:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg tele van ebben az esetben a hólyagod, ezért van a feszülő érzés amit te fájdalom ként érzel. Amennyiben orvos nem talált semmit, ebben az esetben nincs prosztata gyulladásod sem. Szóval csak túlságosan tele van a hólyag.


Amennyiben szeretnéd, próbáld ki hogy kicsit felpörgeted a vizelet kiválasztást, vegyél herbáriában, dm-ben vagy bárhol szálas csalán teát. Reggel, éhgyomorra iszol egy csészével 1 hétig. Többet fogsz járni vizelni, tisztítod a vesét ez által.

2021. jún. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mondjuk olyan sokat nem pisilek. Kb 250 ml jön ki, ennyinek nem kéne még jeleznie. Illetve, ha nem megyek el pisilni rögtön ébredés után, hanem teszek veszek kb el is múlik az inger. Nem értem mi ez, de nagyon zavar. :(
2021. jún. 29. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!