Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » ?Bármit szedek nem akar...

?Bármit szedek nem akar javulni csak néha.. Sápadtság a probléma. Állótólag vashiányom van. Kezdtem a pezsgőtablettával szart sem ért. Vettem vitaminkomplexet szart sem ért. Ettem céklát szart sem ért. Most ekte vastabletta.. szart sem ér..

Figyelt kérdés

Próbáltam sportolni otthon de akkor a szívem kezdett el szarakodni. Szoktam fejkórzést csinálni néha jobb, de lassan már rettegek az utcára kilépni mert egyszerüen semmi természetes arcszinem nincs.

Valaki valami bevált praktika??

Nagyon hálás lennék!

Normális válaszokat várok, aki hülyeséget akar írni az már most engedje el!

Köszönöm!



2021. jún. 30. 20:07
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és a MÁJAT UTÁLOM!!!
2021. jún. 30. 20:07
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden vaskészítmény szívódik fel rendesen. A Maltofer az jó, illetve bármelyik mellé C vitamin is kell a felszívódáshoz.

Ezen kívül érdemes lenne elmenni gasztroenterológiára, mivel van olyan bélben történő felszívódási zavara, ami befolyással van a vas hasznosulására.

2021. jún. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy a vashiány mellett alapvetően világos bőröd van, plusz ha nem mész ki, nem barnulsz? Én egészséges vagyok (elvileg, és remélem), de fehér mint a vakolat, nyár végén is max emberi színű.
2021. júl. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A vastabletta szedésének vannak szabályai. Nagyon könnyen el lehet rontani, akkor pedig nem fog felszívódni rendesen.
2021. júl. 1. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom mi számít világosnak..

Lehet, de szerintem ez akkor is rossz :(amügy 25fi.

Kaja kozben szoktam bevenni a vasat!

2021. júl. 1. 05:40
 6/7 anonim ***** válasza:

De csak állítólag van vas hiányod.

Azt a sok gyógyszert meg tablettát jobb ha nem szeded.

Próbálj egészségesen élni, mozogni lehetőleg a napon és majd lesz valami eredménye.

De a sápadtság nem biztos hogy betegség jele, lehet te úgy vagy egészséges.

2021. júl. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt orvos diagnosztizálta? Ha valóban vashiányod lenne, akkor orvos írna fel vaskészítményt, ha nem hat intravénás kezelést adnak.
2021. júl. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!