Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért van néha borzasztóan...

Miért van néha borzasztóan kellemetlen szaga a péniszemnek?

Figyelt kérdés
Nyomatékosan megjegyzem, hogy minden nap rendesen tisztálkodom.
2010. aug. 27. 01:11
 1/6 anonim válasza:

Ennek lehet par oka es itt nem hinnem hogy barki is tudna szagtalanito valaszt adni...

Ciki vagy sem, nyomas az urologiara fiatalember!

2010. aug. 27. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Valóban, az urológus tud biztosan segíteni.

Azért - mivel más panaszt, viszketést, kiütést, stb. nem írtál -,előtte adj magadnak 2-3 napot, amikor kizárólag jól szellőző pamut alsót és nadrágot hordasz (semmi műszál!), reggel és este -a fitymád alatt is - alaposan, esetleg férfiak számára készült intim mosakodóval mosdasz. Ha ez segít, akkor csak bepállottál a melegben, előfordul. Figyelj a ruházatodra és a rendszeres, megfelelő mosakodásra (tudom, írtad, hogy figyelsz, de nem lehet eléggé hangsúlyozni).

Ha ez sem segít, nyomás az urológiára, mert összeszedtél valamilyen fertőzést. Nyugi, a férfiaknál éppúgy kialakulhat a fertőzés melegben, uszodától/strandtól, gyenge immunrendszertől, stb., ne fojtsd meg a barátnődet :=) ! De ha az orvos fertőzést állapít meg és neked van éppen párod, őt is kezeltessétek.

2010. aug. 27. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Több nemi úton terjedő betegség egyik tünete is lehet a kellemetlen szag, ezért urulógus mellett érdemes egy mindenre kiterjedő szűrésre is elmenni, vagy az urulógustól ilyen vizsgálatot kérni.


De ha esetleg izzadékonyabb vagy, akkor lehet nincs is semmi komolyabb baj.

Én egyébként ott is dezodorálom magam, főleg nyáron. Stifteket lehet használni érzékenyebb bőrfelületeken is.

2010. aug. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem is hasonló volt,ráadásul a b.nőmnek speciálisan jó szimata van,szóvá is tette 1-2szer közvetlen fürdés után.Én anyutól csórtam az alsómosójából,azóta nincs gáz.Laktoszid a neve,csak nagyon le kell mosni vízzel,mert kesere nagyon az íze,fintorog tőle a lány.
2010. aug. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Gomba is okozhatja, pl lábadról felvitted mert ilyet is lehet...


Meg hónaljba is fel lehet vinni vagy ágyékba lábról..

2010. aug. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Strandokon jó kis xarokat lehet összeszedni, vagy szaunákban amióta tiltott vegyszer a klór..
2010. aug. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!