Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 16 éves vagyok és kb 2 éve...

16 éves vagyok és kb 2 éve kezdett el zúgni a fülem. Állami orvoshoz járok de nem jöttek rá hogy mitől zúg... Szerintetek ha elmegyek privát orvoshoz az rá jön hogy mitől zúg vagy ad valami orvosságot?

Figyelt kérdés

2021. júl. 23. 15:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Valamit biztos mondani fog, hogy segíteni tud-e, az más kérdés. A magándoktor sem tud többet, mint az állami, legfeljebb gondosabban, részletesebben megvizsgál. Sajnos, a fülzúgás egy olyan dolog, amivel ma még nemigen tudnak mit kezdeni, mert nagyon sok oka lehet. Azért, ha anyagilag belefér, egy próbát megér a dolog, de csodára ne számíts.
2021. júl. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Testtartásod rendben van?
2021. júl. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
1-essel értek egyet. Párom most volt ugyanezzel a problémával magán orvosnál. Elküldte egy csomó másik vizsgálatra, és már 100 ezer felett jár, de nem jöttek rá mitől lehet. Lehet meszesedés, magas vérnyomás, stressz. Nála valószínű az utóbbi lesz a ludas. Szóval kérdező elmehetsz magánhoz is de nem csodadoktorok ők sem.
2021. júl. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
nem hallgatsz zenét fülesen véletlenül?
2021. júl. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen problémám, időnként előjön és hetekig, vagy hónapokig zúg. Amikor először volt, magánorvoshoz mentem, hallásvizsgálatra, mri-re, nyaki ultrahang vizsgálatta küldött, ott minden rendben volt, nem derült ki az ok. Most kb 1 éve már nem volt, de nemrég mondta a párom, hogy egyik éjjel annyira csikorgattam a fogaimat, hogy meg is ijedt és pont olvastam, hogy ez az éjszakai fogcsikorgatás egy létező probléma és többek között fülzúgást is okoz. Van rá valami gumi cucc, ami megakadályozza a fogak összezárását. Szóval az alap vizsgálatokat végeztesd el, aztán ha minden rendben, akkor próbáld ezeket a lehetséges okokat kizárni.
2021. júl. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
4/5 nem, nem szeretem fülesen hallgatni a zenét
2021. júl. 24. 20:44
 7/11 A kérdező kommentje:
5/6 amikor kisebb voltam énis minden éjjel csikorgattam a fogamat
2021. júl. 24. 20:45
 8/11 A kérdező kommentje:
2/7 igen rendben van a testartásom
2021. júl. 24. 20:45
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor nézz utána ennek a fogcsikorgatás gátlónak! Mert nincs egyértelmű oka a fülzúgásnak, ami egy gyógyszerrel, vagy bármilyen konkrét dologgal megszüntethető
2021. júl. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nekem is sajnos megint 2 hete egyfolytában zúg a jobb fülem éjjel nappal ..
2021. aug. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!