Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nincs reggeli merevedésem. Ez...

Nincs reggeli merevedésem. Ez ciki, vagy valami bajom van?

Figyelt kérdés
Szoktak lenni erotikus álmaim, van, hogy el is megyek ilyenkor, igaz ritkán, de alapvetően nincsenek szexuális problémáim, minden működik. Azonban aggaszt, hogy másoknak minden reggel áll, nekem nem szokott.

2021. júl. 25. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze a legtöbb fiúnak szokott lenni merevedése a hajnali - reggeli órában, de azért ne gondold, hogy mindenkinek minden reggel mereven áll!
2021. júl. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy van, csak nem ébredsz fel rá.
2021. júl. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Nekem már csak a derekamba áll bele a merevedés reggelente.
2021. júl. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem kicsit több mint a napok felében szokott reggel lenni. De ez nem új jelenség, mindig is így volt. Ahhoz is köze lehet, hogy napi egyszer tuti rárántok, de megfigyeléseim szerint olyankor szokott keményebb lenni, ha jobban kell pisilnem reggel. Valahol azt hallottam, hogy ilyenkor a hólyag nyomja picit prosztatát, és az is közrejátszik, nem tudom ez igaz-e.
2021. júl. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Semmi baj nincs veled és eddig nem is hallottam olyat hogy ez valakinek hiányzott volna mert sok kellemetlen szituációt tud szülni :D


Legjobb ismereteim szerint az alvással kapcsolatos vérnyomás változás okozza. Ami annyit tesz hogy máshogy működik a keringésed alvás közben mint mikor ébren...

Valakinek van, valakinek nem, nekem pl. csak néha van. Ha a barátnőmmel alszok akkor gyakrabban:D


Egy a lényeg ne aggódj nincs neked semmi bajod és ezt senki nem kövezi meg, se nő se férfi!

2021. aug. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!