Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Létezik hogy körömvirág...

Létezik hogy körömvirág krémmel megoldom a fitymaszűkületet ?

Figyelt kérdés
Olyan fitymaszűkületem volt eddig egész életemben hogy még lankadtan se bírtam hátrahúzni kicsit se, csak egy pici lyuk volt és kész. Néha próbáltam nyújtogatni. Elkezdtem kenegetni körömvirág krémmel és mellette néha nyújtogatni igazából hébe-hóba csináltam, de javult rengeteget! Lankadtan szinte már teljesen hátrabírom húzni de nem merem teljesen mert még érzékeny a fityma és pénisz és félek hogy nem bírom az érzékenység miatt vissazhúzni. Viszont már nagyjából tisztán tudom tartani meg tudok úgy pisilni is. Ha merev már lassan úgyis kezd egyre jobban hátra jönni, szinte már a makk feléig. Igazából még kéne kenegetni meg nyújtani, na meg az érzékenységet kellene megoldani.
2021. júl. 27. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
34%

Nem. A koromvirag csak kicsit puhabba es kevesbe erzekennye teszi a bort, ezert tudod felig hatrahuzni. De nem fogja a felcentis atmerot harom centisse tenni. Kozosuleskor ugyanugy fajdalom (es "fel hat") lesz a vege.

Menj orvoshoz es kerj segitseget.

2021. júl. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves vagy?
2021. júl. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Lehet h kialakul csak idö kerdese
2021. júl. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor higy lett a 2 milis lyukból vagy 3 centi ? :D
2021. júl. 28. 03:36
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Nem állnánk már le a fitymaszűkületes kérdésekkel?
2021. júl. 28. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
Megint lepontoztak minket nök a FERFIAKegeszsege rovatban
2021. júl. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
A körömvirág krém nem erre való. Miért nem fordulsz ezzel szakorvoshoz?
2021. júl. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#4

"Akkor higy lett a 2 milis lyukból vagy 3 centi ? "


Ugy tunik, meg nem vagy 16 eves, max. 6-8.

A koromvirag krem nem fitymaszukulet gyogyitasara valo. Orvosi segitsegre van szukseged.

Ezen kivul kerd meg apukadat vagy egy felnottet, hogy magyarazzon el 1-2 dolgot a fitymaszukuletrol, meg a "2 milis lyuk"-rol.

2021. júl. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!