Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan lehetséges hizni egy...

Hogyan lehetséges hizni egy alapból vékony férfinak ? Több lentebb

Figyelt kérdés

180magas 60kiló vagyok. 26éves férfi.

Kissé gáz ez mivel állandóan belém kötnek a vékony testalkatom miatt. Gyenge vagyok és hamar elfáradok ! egéségügyi részről minden rendben! Szedek B komplexet mellé Béres cseppet és Béres C vitamint is.(lassan 8hónapja ) meg sincs ertelme !

Szóval nagyobb étvágyat szeretnek!


2021. aug. 1. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Eszel, kalóriadeficit, menjél edzeni.
2021. aug. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A hízás nem a Béres csepptől és C vitamintól fog bekövetkezni.


Az hogy egészséges vagy, ez szuper. Tehát nincs egészségügyi gond.


Alapvetően 3 testalkatot különböztetünk meg. A te életedben ne számíts nagy hízásra.


Ami tud segíteni, az az hogy elkezdesz edzeni. Neked mindig szálkás testalkatod lesz, de fontos mellé az étkezés. Egyél szénhidrátdúsabb kajákat. Ne csak csirkemellet rizzsel, hanem mehet nyugodtan a sertéshús, fasírt stb krumplival.

2021. aug. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

étvágygerjesztő:

- Vitacolan szirup

[link]

Ugyan gyereknek serdülőknek írják,de felnőttek is simán szedhetik.

Akartam volna még írni polyvitaplex-et, de úgy látszik, már nem gyártják. B komplexet amúgy is szedsz.


[link]

Mellesleg, itt találhatsz edzés terveket, és étrendeket is.

2021. aug. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!