Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vizelésnél tipikus mentolos...

Vizelésnél tipikus mentolos hűvös érzés erős mentolos cukor után? Normális?

Figyelt kérdés
Pl. pár fishermans friend után 1-2 órán belül. Ez normális, vagy utalhat a vesék nem normális működésére?

2021. aug. 8. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális dolog, ne idegeskedj
2021. aug. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Vannak más problémák is közben, azért idegesít.

Pár éve minimális vért találtak céges vizsgálatkor, de nem rugóztuk túl, mert fel voltam kicsit fázva, most viszont futás után súlyosabb.

2021. aug. 8. 19:35
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem normális. Az normális, ha erős-paprikás kézzel megfogod a fütyköst és csípi.
2021. aug. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Én is sok ilyen cukrot eszek és sosem volt ilyen gondom. Sokat eszel meg egyszerre, akkor hasmenést okozhat, de ahhoz tényleg sok kell, nem tudok róla, hogy a vese választaná ki. A vér a vizeletben, ha 10-20, akkor nincs gond, persze csak ha szervi bajod nincs mellette.
2021. aug. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én sem tudom, hogy mit hogy választ ki a vese, és a jelenség 2013-14-óta megvan, nem is zavaró, csak meglepő.

Az a baj, hogy erős hegyi futás után nem kell labor, hogy látsszon a vér, elég egyértelmű.

Csak a héten jelentkezett, de semmi más tünet nincs, fájdalom, vagy ilyesmi.

2021. aug. 8. 22:47
 6/8 anonim ***** válasza:
fura
2021. aug. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Értem, tehát szemmel látható, az már viszont baj. Nem lehet amúgy, hogy olyat iszol közben, ami megfesti vagy nagyon sűrű csak a vizelet?
2021. aug. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szerintem nem ittam, csak vizet. Régen volt olyan hogy valami sötétre színezte, de ez rózsaszínre.

1 hét pihenő után bepróbálom a futást aztán orvos akkor, ha marad.

2021. aug. 9. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!