Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha nem borotválkozom, akkor...

Ha nem borotválkozom, akkor pattanásos leszek. Mitől?

Figyelt kérdés
Jobban szeretem magam nagy arcszőrrel, szerintem jobban is áll, de sajnos, ha megnövesztem, akkor pattanásos lesz az arcom, nem értem, hogy mitől... ha megborotvalkozom, akkor hébe hóba van egy kettő max, ilyenkor mikor meghagyok, akkor kijön akár 10 darab is. Nem értem miért.
2021. aug. 19. 18:46
 1/8 A kérdező kommentje:
Meghagyom*
2021. aug. 19. 18:47
 2/8 anonim ***** válasza:
A szakalat apolni kell
2021. aug. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Mert koszos meg zsíros lesz a bőröd a szakállszőrzet alatt.
2021. aug. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt értem, de ez kb 2 hetes szakáll arcszőr, nem annyira hosszu még és mégis megjelennek ilyenkor a pattanások. Ez miatt borotvalom le mindig, pedig sokkal jobban tetszek magamnak szőrösen, meg kb 16nak nezek ki borotvalkozva.
2021. aug. 19. 18:51
 5/8 A kérdező kommentje:
És az arcom mosom mindennap.
2021. aug. 19. 18:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Használjál arclemosót.
2021. aug. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor lehet tul erzekeny a böröd
2021. aug. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert a szakáll ilyen hosszan még ha alszol pl akkor az arcod szúrja a vége. És mivel neked érzékeny a bőröd, így kipattogsz.
2021. aug. 20. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!