Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mellhartya daganatra valami...

Mellhartya daganatra valami gyógymód?

Figyelt kérdés
Nagypapam sajnos daganatos lett és nagyon félünk. Most nem az okoskodó, menj kórházba aztán ott lesz valami, emberek véleményét szeretném, hanem esetleg aki felgyógyult belőle vagy segített neki valami, bármi. És még egyszer: kórházba megy és kapni fogja a kezelést amit a doki előír. Ne fáradj azzal hogy ezt írod le, mert ezt tudjuk. Köszönöm szépen a segítséget ☺️

2021. aug. 25. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Orvos velemenyet kell kikerni minden esetben, meg etrendkiegeszitokben is. Az mindegy, hogy hisz-e benne az orvos vagy sem, csak azt kell megkerdezni, hogy lehet-e. Ismerosom, amikor rakos volt, meg c-vitamint se szedhetett, szoval utana kell jarni.
2021. aug. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Írassatok fel a dokival glutamint, az segít a kemó mellékhatásait csökkenteni. Emetron tablettát hányás ellen szintén nem árt felíratni. Szedjen D3 vitamint, K-komplex vitaminnal. Az úgynevezett alternatív táplálék kiegészítők szerintem nem hatékonyak. Én többfélét próbáltam, semmi nem történt. Nem gyógyultam meg, de még megvagyok. De nekem női rákom van.
2021. aug. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mindenképp orvosi tanácsra fogjuk alkalmazni, ha találunk valamit. Bemer vagy egyéb biorezonancia vizsgálat esetleg? Próbálta valaki?
2021. aug. 25. 16:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!