Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés utáni érzékenység?

Körülmetélés utáni érzékenység?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tegnapi nap volt TKM-em. A műtét teljesen rendben zajlott, egy magánklinikán csinálták. A mai nap vettem le a kötést, ahogy a doki ajánlotta, azóta egész nap szabadon van és 2x kamilláztam, ahogyan az elő van írva. Új kötést még nem raktam rá, hisz a doki azt mondta nem kell kötést cserélgetnem, csak vegyem le a műtét utánit másnap és hagyjam szabadon. A gond ezzel az, hogy olyan eszméletlenül érzékeny a makkom, hogy ordítani tudnék ha hozzáérek. Így nem is nagyon tudom, hogy fogok tudni aludni. Kinek mi a tapasztalata ezzel kapcsolatban, akinek szintén ilyen extra érzékeny volt a makkja? Van rá esetleg valamilyen technika?


Válaszokat előre is köszönöm!

17/F


2021. szept. 17. 19:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
75%
Idővel megszokod, nagyon érzéketlenné fog válni később egy haverom mondta aki átesett rajta.
2021. szept. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
30%
Van egy Gabko nevezetű chili szósz ha azzal bekened akkor már nem fog fájni hanem csak csípni.
2021. szept. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

2*

te aztán nagyon humoros vagy

2021. szept. 17. 21:01
 4/26 anonim ***** válasza:
60%
Próbálj ülve aludni, ha lefelé lóg, talán nem ér semmihez.
2021. szept. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Tom994


Köszi a választ, igen így tettem. Elég körülményes volt, de sikerült valamennyit aludnom. Remélem az érzékenység javulni fog.

2021. szept. 18. 13:42
 6/26 anonim ***** válasza:
60%
Idővel megszokod, remélem gyorsan elmúlik a túlérzékenysége és szép is lesz !
2021. szept. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez ilyen, elvégre annak a résznek alapvetöen nem kellene 24/7-ben szabadon lennie. Idövel elmulik az érzékenység. Addig gyanus hogy zöbbször hámlani is fog a makkod, a bör pedig idövel valamivel durvább lesz rajta. Sokat nem tudsz ellene tenni, de biztos hogy javulni fog. Gobdolj csak arra hogy ha nem javulna akkor majdnem minden amerikai fiú/férfi viccesen járna minddn nap az utcán. :)

Kitartást, idövel jobb lesz!

2021. szept. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

8*


Köszi szépen a megnyugtató választ.

2021. szept. 18. 17:43
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is így volt, el sem tudtam képzelni, hogy bármihez hozzáérjen. Néhány napon belül sokkal jobb lesz, fokozatosan fogsz hozzászokni, nem lesz semmi gond. Kitartás! ;)
2021. szept. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Hozzá fogsz szokni, ahogy majd a makkod bőre megszokja a védőtok nélküli életet. Nekem is kellemetlen volt bármilyen gatya hordása pár napig.
2021. szept. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!