Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Érzékeny a makkom, mit tudok...

Érzékeny a makkom, mit tudok ezzel csinálni?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok és idáig, mindig a bőr ugye teljesen befedte a makkomat, ami miatt gondolom nem nagyon szokott hozzá a külső hatásokhoz. Elég érzékeny, kb ha hozzá érek szárazon eléggé kellemetlen, fürdésnél is az, de egy fokkal jobb. Idáig ezt el is felejtettem és kár, hogy ezzel nem foglalkoztam, de most jött egy olyan szituáció, amikor majd lassan használatba kéne venni :D és hát ez azért eléggé megnehezíti a dolgokat. A válaszokat előre is köszönöm!

2021. szept. 26. 19:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
kézimunka, hogy szokja a külső ingereket.
2021. szept. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
12%

És most nem fedi bőr a makkodat?

Lehet hogy valami fertőzés okozza a fájást.

2021. szept. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De még mindig fedi a bőr, csak amikor felhúzom és hozzá érek, akkor kicsit fáj, kellemetlen. Tehát, ha ilyen szempontból edzem, kb mennyi időbe telik mire megszokja az ingereket?
2021. szept. 26. 20:21
 4/11 anonim ***** válasza:
45%

#4

Szerintem fordulj orvoshoz, fertőzés okozhatja a makk fájást.

2021. szept. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm az értelmes válaszokat!
2021. szept. 26. 20:32
 6/11 A kérdező kommentje:
Azért várok szívesen ezzel kapcsolatos tapasztalatot, vagy tanácsot esetleg akinek volt/van ilyen problémája.
2021. szept. 26. 22:57
 7/11 anonim ***** válasza:

Jah ha kivered rendesen hamar megszokja de max felteszel egy gumit sokat ved az is

De eddig nem is verted? Vagy nem ertem h nem huztad le ha siman lejön

2021. szept. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De vertem, csak ugye mindig úgy csináltam, hogy ne érjek hozzá a makkomhoz
2021. szept. 26. 23:17
 9/11 anonim ***** válasza:

Bocs kerdesert

De akkor lehuztad bört es csak lent huztad makkperemig aztan elmentel es visza huztad?

2021. szept. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát igen, valahogy úgy sajna... de igazából tehát tiszta meg esgészséges, de nyilvan nem szokta meg a kulso hatasokat es ezert azert eleg erzekeny kb egy erintesre is, de majd probalgatom, hogy kicsit ismerkedjen a kulvilaggal XD
2021. szept. 27. 09:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!