Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egy hónap múlva van csak...

Egy hónap múlva van csak időpont? Számíthat valamit?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete vettem észre a bal herémen egy kis gümőt. Volt már hererák a családban, szóval eléggé megijedtem. De még magán úton is csak október közepére kaptam időpontot (még kb 3 hét). Ha bekövetkezik a legrosszabb és hererák akkor ez az idő rontja az esélyeimet? Számít valamit ez a kb egy hónap? Egyéb tünetem nincs, bár a hererákra ez pont jellemző.

2021. szept. 27. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
47%

A magyar eü igen hanyag ilyen téren. Szomorú.

Magán úton (ha megteheted) járj inkább utána..

Ugyebár hogy mennyivel befolyásolja,ha AZ,az attól függ,hogy milyen.

Lehet sokkal,de lehet nem számít.

2021. szept. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Utána jártam, sajnos itt a Szerb határhoz közel nem igen van lehetőség ilyen téren sem. Nincs sok szakember.
2021. szept. 27. 12:58
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem 100% de elvileg igaz terhesegi teszt ha positiv akkor eselyes ha negativ minden rendben probald ki

Am ne streszelj nem hiszem h rak lehet csak tele voltal vagy mellekhere több miden lehet

2021. szept. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Teljesen felesleges tesztelni terhességi teszttel, mert nem 100% az eredmény és attól még orvoshoz el kell menni. 2 hete vetted észre, akkor tekintsük úgy, hogy ha nőtt is max 1 hónapja van ott, bár nem nő ioyen gyorsan, szóval időben vagy. Esélyeket nem rontja, hogy akkor van időpontod, inkább az a gond, hogy mire megvan az összes vizsgálati eredmény, plusz a terápia, az a sok idő, az már számít. De reméljük, hogy csak egy jóindulatú elváltozás.
2021. szept. 29. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
persze nem azt mondom 100% de átmenetileg megnyugszik mert ha öszintek vagyunk az agy képes leképezni bármit mint ahogy helyre hozni is persze itt még vannak korlátok de leképezni letudja tüneteket
2021. szept. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
66%
Jó, az is igaz.
2021. szept. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!