Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A golyóimon kívül kell, hogy...

A golyóimon kívül kell, hogy legyen még más a zacsimban?

Figyelt kérdés
Kellemetlen téma, de már egy ideje észre vettem, hogy a bal golyóm alatt van valami, nem vagyok benne biztos, de mintha a golyómhoz tartozna, kicsit érzékenyebb tapintásra és apró ütésre. Csajom szerint egy vastag ér, a kesze kusza formája miatt, de én nem vagyok benne biztos. Mi lehet az, mennyire súlyos és kihez forduljak, hogy megvizsgáljanak?
2021. szept. 30. 06:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos így látatlanban nem érdemes diagnózist felállítani. Továbbá ne legyen kellemetlen téma, a heréd is pont ugyanolyan szerved mint a többi. Fordulj bizalommal egy urológushoz, ő fog tudni válaszolni a kérdésre. Egyszerűbb egy kontroll mint hosszú ideig ezen rágódni.
2021. szept. 30. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mellékherének hívják amúgy,amit érzel.
2021. szept. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Milyen jo bararnöd jobban ismeri tested mint te 🙊

Am igen mellekhere lesz

2021. szept. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Miért van minden nap 3 olyan kérdés, hogy egy pasi meg találj a mellékheréjét és be pánikol?
2021. szept. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azért zavar, mert az utóbbi időben kellemetlenül érzékeny, amikor fekszek, ülök, járok, stb. Azt ne mondjátok, hogy az idő miatt...
2021. szept. 30. 11:52
 6/9 anonim ***** válasza:

nalam is előfordul de az több lehetöség miatt is lehet

1. tele vagy

2. kisugrázik also gerincről ágyéki csigolyák

3. tényleges helyi problema

jobbulást minden esetre es lehetőleg ne tapadosboxerben legyel este pl alvasnal mesztelen vagy laza boxer, napközben is jo lenne de sokan nem szeretik

2021. szept. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 alazarkilazar válasza:
Szia! Here visszèred van, amit jó esetben nem kell műteni. Nézesd meg egy urulogussal.
2021. szept. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, keress rá arra, hogy herevisszér vagy varicocele! Ez általában a bal herénél jelentkező probléma anatómiai okokból.

Természetesen a legfontosabb, hogy szakemberrel nézesd meg!

2021. szept. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet akár mellékhere gyulladás is. De egy urológus biztosabbat tudna mondani!
2021. szept. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!