Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan kell felkészülni egy...

Hogyan kell felkészülni egy evő versenyre?

Figyelt kérdés

1 hónapon belül egy helyi étteremben meg kell enni fél órán belül egy óriás 4 kg-os hamburgert. Ha ezt teljesítem akkor ingyen volt, valamint egy ajándék póló és ki kerülök a falra.


Szóval higyan készüljek fel rá?

Jelenleg fél órán belül max a felét tehát 2 kg-osat tudnék megenni.


185cm/90kg vagyok normál alkat, kicsit pocakos.



2021. okt. 2. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
Inkább fogynod kéne, nem zabálni.
2021. okt. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
27%
Tudom, nem ez volt a kérdés, de inkább ne menj el. Kitágul a gyomrod és elhízol, soha nem tudsz majd lefogyni.
2021. okt. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Plusz mi értelme ezeknek a versenyeknek? Jól bezabálsz, majd behánysz utána és rosszul is vagy és ha teljesíted akkor meg kapsz egy pólót és kikerül a falra a neved. Hurrá, tapsvihar meg ilyenek.
2021. okt. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
88%

simán meg is halhatsz

legyen egészségügyi személyzet, újraélesztés, gyomosmosáshoz cucc, vagy ha meg kell katéterezni mert megittál hozzá 10 liter vizet

2021. okt. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!