Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől lehet véres a vizeletem?

Mitől lehet véres a vizeletem?

Figyelt kérdés
Már 2 hónappal ezelőtt is az volt, most újra megnézettem, megint az. 6-os ez az érték, mennyire számít soknak? Nem érzek semmi tünetet, nagy lehet a baj? 27/F
2021. okt. 11. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Mamámnak ez után diagnosztizáltak egy 10cm-s rosszindulatú daganatot isten nyugosztalja.
2021. okt. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%

Ha megnezetted, akkor orvos csak mondott ra valamit, nem?

Nekem amugy felfazasnal volt veres, antibiotikumot kaptam, megoldodott.

2021. okt. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
Ebben az életkorban talán vesehomok ürítésre utal. Mikroszkóp alatt meg kellene vizsgálni centrifugált vizelet üledékét (kilúgozott vörösvértestek, szervetlen kristályok).
2021. okt. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

Húgyúti fertőzés, vesekő, hólyagrák, vesénrúgás, és még sok más betegség és sérülés.


Az, hogy "6-os" mértékenység nélkül nem értelmezhető. 6 mi? Vödör?

2021. okt. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Először alkalmasságin vették észre, most meg csak magamtól mentem el, hogy azóta milyen. Ez egy mértékegység nélküli szám, ha jól tudom a vörös vérsejtek darabszáma.


Nem látszik a vizeletben a vér, annyira kevés, csak akkor is ijesztő. Sokat bicikliztem az utóbbi időben, és az országúti bringán nagyon tört az ülés. Ilyentől is lehet? Vagy ennél súlyosabb és új cipőt már nem is kell vennem?

2021. okt. 12. 06:11
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Háziorvosodhoz menj el a leleteddel, kérj beutalót, vizsgáltasd ki magad rendesen.
2021. okt. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!