Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Légmell füvezéstől kialakulhat?

Légmell füvezéstől kialakulhat?

Figyelt kérdés
Anyám tüdőgyógyász és ő említette már többször is, mert sok betege van ptx-szel és ez összefüggésben lehet a füvezéssel, erre van valami bizonyíték, hogy tényleg így lenne? Elég gyakran csinálom, vékony is vagyok de eddig semmi bajom nem volt, mennyi esélyem lenne rá? Egészséges, viszonylag vékony 17 éves srác vagyok, viszonylag alacsony is(170cm). Kéne félnem tőle vagy ez olyan mint az hogy valaki megnyerte a lottót?

2021. okt. 12. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Igen,okozhat légmellet, ha mondjuk homok keveredett a fűhöz. De ezen kívül számos más egészségügyi panaszt is okoz, a légmell csak egy a sok közül. Érdemes leállnod vele,amíg nem túl késő, főleg hogy már nem csak alkalmi szinten fogyasztod...
2021. okt. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%

Igen, nem csak anyukád riogat ezzel.

Láttam már ilyet, hidd el nem játék.

2021. okt. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
Te jó ég! Hogy a tököm e alakulna ki tőle légmell? A cigitől sem alakul ki pedig abból az ember elszív napi 15-20 szálat. És ne gyertek a füstszűrővel mert azt csak a 60-as években találták ki. Én ugyan nem füvezek, nekem annyira nem jön be mert nappal szeretek friss lenni éjszakára meg már minek, alszok én magamtól is. Viszont ismerek pár arcot akik régóta szívják, köztük néhány 60 fölötti embert is akik fiatal korul óta, de egyik sem tűnik tüdőbetegnek. Szerintem ez csak fölösleges riogatás. Inkább amiatt hanyagold, hogy nem legyél passzív mert úgy elmegy melletted az élet.
2021. okt. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!