Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha leborotválom a mellkasom,...

Ha leborotválom a mellkasom, akkor mennyi idő alatt nő vissza? Tényleg szőrösebb leszek utána? Csak válaszokat akarok a kérdésre, beszólásokat nem!

Figyelt kérdés
2010. szept. 2. 13:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Inkább gyantázd,az ritkítja is és sokáig sima lesz.A borotvától már másnap szúrós leszel és megerősödik a szőr tőle.
2010. szept. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én évek óta borotválom úgy 2 havonta, igaz nem borotvával hanem 0-ás géppel, hogy ne legyek szúrós és kiütéses másnapra.

Nem erősödött meg a szőrzetem.

F20

2010. szept. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mindenkinek javaslom, hogy nézze meg a Spektrumon a Tények és Tévhitek műsort. Nem lesz erősebb a szőr borotvától, csak mivel ferdén vágja le a penge, ezért sötétebb pigmentes rész látszik és ezért néz ki sötétebbnek, meg ezért érezzük erősebbnek, de ez csak egy ideig ilyen. Nincs semmi, ami a szőrtüszőre hatna, amitől erősebb lenne.
2010. szept. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És mennyi idő alatt nő vissza?
2010. szept. 2. 13:55
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha borotvával szeded akkor másnapra visszanő ha gyntával akk jó egy hét...
2010. szept. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Másnapra teljesen visszanő? 2-3 cm hosszú szálakról van szó!
2010. szept. 2. 17:00
 7/12 anonim ***** válasza:
persze, másnapra már 4 centis szálak lesznek...
2010. szept. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
butaság, hogy nem erősödik. Nekem a sok borotválástól úgy megerősödött, hogy némelyik szál már erősebb nálam is.
2010. szept. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az irónia nem érezhető az íráson, szóval ne ironizáljatok. Komolyan, mennyi nő vissza? haverokkal filmet forgatunk, és fiatalabbnak kell látszódni, de csak amúgy szeretném, ha megmaradna
2010. szept. 3. 08:56
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem úgy 3 hét alatt nő egy centit,tehát ahány centi volt annyiszor 3 hét.
2010. szept. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!