Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi az igazság a szteroidokkal...

Mi az igazság a szteroidokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Tényleg összemegy tőle a lompos? Ha valaki szed valamit, és abbahagyja, el is tűnnek azok a gainek?
2021. okt. 20. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem összemegy tőle. Hosszútávú használatakor csökken a spermiumok száma és mozgékonysága, impotencia alakulhat ki, továbbá májkárosító hatása is van, fokozódik tőle az agyvérzés és az infarktus rizikója, immunkárosodás léphet fel stb stb..
2021. okt. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem. Pedig én mindig azt hallottam, hogy akik szednek szteroidot, azoknak összemegy és nem áll fel. Ez az impotencia mennyi idő után következik be? És a másik kérdésemre is válaszolnál?
2021. okt. 20. 23:12
 3/6 anonim ***** válasza:
A nem áll fel jelenti az impotenciát. Nyilván nem mindenkinél törvényszerű hogy kialakul,de nagy rá az esély. A kiürülés sokmindentől függ, mit szedett, mennyit, és mennyi ideig.. illetve egyénfüggő is, lehet valaki megússza mindenféle utóhatás nélkül, valaki nem.
2021. okt. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És amúgy többféle szteroid van? Vagy a szteroid megnevezés az egy anyag? Drága? Lehet ilyet venni amúgy?
2021. okt. 21. 01:34
 5/6 anonim ***** válasza:
73%

nem a lompos megy össze hanem a golyszlik. ugyanis ha mesterségesen viszel be tesztoszteront, akkor jóval kevesebbet vagy egyáltalán nem kell termelni, így már nincs többé rájuk szükség, és a szervezet szépen leépíti.

aztán lehet sirdogálni a szőlőszem méretű golyókon, csak akkor már késő

2021. okt. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Többféle szer is van, feketepiacon lehet hozzájutni, sose fogod megtudni mit is tartalmaz valójában, mert aki árusítja az se fogja tudni. Illegális árulni egyébként.. és mint írtam rengeteg maradandó egészségügyi problémát okozhat.. felejtsd el.
2021. okt. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!