Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hetek óta urológia problámáim...

Hetek óta urológia problámáim vannak. Fáj, gennyes, stb. Elmentem szakrendelésre, viszont dec. 15re kaptam időpontot, maszekra nincs pénzem. Hogyan tudnám megoldani? Menjek sürgősségire?

Figyelt kérdés
2021. okt. 23. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Háziorvos?
2021. okt. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a háziorvost, hátha tud adni sürgősségi beutalót. Ha nem, akkor tényleg menj el a sürgősségire, ha muszáj, akkor játszd el, hogy nagyon rosszul vagy, akkor elvileg felküldenek az osztálra. Azért ez durva, hogy 2 hónapra tudnak csak időpontot adni, mégis azt hangoztatják, hogy a magyar egészségügy működik és világszínvonalú.
2021. okt. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Voltam már háziorvosnál. Krémet adott de azt mondta neki nincs képesítése, ezért komolyabb készítményeket nem mer felírni
2021. okt. 23. 19:09
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezért kérj tőle beutalót sürgősséggel.
2021. okt. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bemehetsz az ügyeletre is, ha fáj és ott csak megnézik. Húgycsőből szivárog valami vagy mással van gond?
2021. okt. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!